Мобільні кондиціонери

Мобільний кондиціонер - це компактний, переносний пристрій для кондиціонування приміщень. Таке обладнання стане відмінним вибором для тих ситуацій, коли немає можливості встановити стандартну спліт-систему. Це може бути, наприклад, наймана квартира, в якій власники не розглядають варіант монтажу звичного всім варіанту з двома блоками. Дані пристрої відрізняє доступна вартість і можливість функціонування практично в будь-якому місці. Конструктивно такий кондиціонер виконаний у вигляді моноблока, однак виводити його патрубок на вулицю, через який буде скидатися гаряче повітря все ж доведеться.

Переваги і недоліки мобільних варіантів

Серед сильних сторін пристроїв даного типу можна виділити наступні:

  1. Немає необхідності в стаціонарній установці. Не потрібно чекати монтажника або випрошувати дозволу на установку стаціонарної системи у власників приміщення.
  2. Можливість мобільного переміщення в просторі. На відміну від стандартної спліт-системи, внутрішній блок якої стаціонарно встановлюється в певному місці, кондиціонер мобільний можна з легкістю переставити в іншу кімнату.
  3. Відсутність зовнішнього блоку, що робить можливим використовувати такий пристрій, як кондиціонер навіть у тому місці, де його просто неможливо встановити стаціонарно.
  4. Прийнятна вартість. Середня ціна мобільного рішення на порядок менше такої у кондиціонерів інших видів.

Однак, не позбавлені дані пристрої і певних недоліків. це:

  • менша енергоефективність, ніж у кондиціонерів інших видів;
  • необхідність наявності в зоні досяжності вікна чи двері, через які буде здійснюватися викид теплого повітря за межі кімнати;
  • більш високий рівень шуму.

Як вибрати мобільний кондиціонер і де його придбати

Вибираючи подібний пристрій, обов'язково враховуйте необхідну потужність. Якщо Ви плануєте використовувати прилад в різних приміщеннях будівлі, відштовхуватися потрібно від найбільшого. Максимальна площа приміщення, яку здатний ефективно охолодити мобільний кондиціонер - 35 м. Кв., А висота стелі - 2,5 м. У середньому, необхідний 1 кВт потужності на 10 метрів площі.

Купити мобільний кондиціонер в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ми, компанія Climate Hall, є провідним постачальником кліматичного обладнання, тому наша ціна на даний пристрій Вас приємно здивує!Показано з 1 по 11 із 11 (всього сторінок: 1)