Мульти спліт-системи

Мульти-спліт система - це кондиціонер, що складається з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків, яких може бути від 2 до 6. Таке рішення дозволяє використовувати один потужний зовнішній блок для забезпечення кондиціонуванні відразу декількох кімнат або зон приміщення. Системи типу «мультиспліт» стануть відмінним варіантом для великих квартир, офісів, кафе і ресторанів, приватних будинків. Їх внутрішні блоки можуть бути як настінного, так і касетного або канального типу.

Переваги застосування мульти-спліт систем

  • Як уже згадувалося вище, подібна система дозволяє забезпечити роботу одного блоку кондиціонера відразу на кілька приміщень і це забезпечує наступні переваги при використанні:
  • Систему з легкістю можна змонтувати, якщо місце на фасаді будівлі є тільки під один блок. Дана ситуація часто характерна для квартир в багатоповерхівках, коли є потреба установки кондиціонера в усі кімнати, а місце за вікном є тільки під 1, або 2 блоки. Мультіспіт система не змусить Вас шукати компроміси.
  • Завдяки наявності всього одного зовнішнього блоку, знижується навантаження на фасад. Буває так, що на тонку балконні стіну просто не вийде повісити кілька блоків, так як є ризик, що вона не витримає такого навантаження.
  • Оптимізація витрат на сервісне обслуговування. Кожен кондиціонер потребує щорічного проведення чистки і профілактичного обслуговування, яке включає дозаправку хладагента. У разі, якщо є кілька кондиціонерів, на це витрачається досить значна сума. І тут система мульти-спліт допоможе мінімізувати витрати.
  • У подібних системах є можливість комбінувати внутрішні блоки різної потужності і типу. Це дозволяє вибрати відповідні по продуктивності для кожного конкретного приміщення варіанти, які впишуться в інтер'єр.

Однак, справедливості заради, відзначимо також і деякі відомі недоліки даних систем кондиціонування:

  • Більш складний і трудомісткий монтаж, який призводить до збільшення кінцевої вартості рішення.
  • Так як внутрішні блоки можуть розташовуватися на значній відстані один від одного, знадобиться багато мідної труби і кабелю живлення, що також може значно вплинути на вартість установки.
  • Більш висока навантаження на зовнішній блок, що може негативно вплинути на термін його служби, а в разі поломки, зупинити роботу відразу всієї системи кондиціонування.

Проте, в кінцевому підсумку, дане рішення буде виправдано в тих випадках, якщо кондиціювання потрібно в 3 кімнатах і більш. Ціна мульти спліт системи на 3 кімнати вийде більш оптимальною, ніж придбання 3 настінних кондиціонерів.

Види мульти-спліт систем

Побутова мульти спліт-система розрахована на експлуатацію в умовах квартири, приватного будинку або невеликого офісу на кілька кімнат. Вона не призначена для високоінтенсивного навантаження і безперервної роботи.

Системи ж промислового типу розраховані на використання в умовах великих площ кожного окремо взятого приміщення, в якому встановлений внутрішній блок. Вони можуть справлятися з більш високим навантаженням і призначені для роботи в інтенсивному режимі використання. Подібні системи, як правило, використовують в торгових центрах, на підприємствах, державних установах та інших великих об'єктах.

Спліт-системи інверторного типу оснащуються двигуном, робота якого не припиняється до моменту виключення кондиціонера. ККД системи з інвертором набагато вище, до того ж, вона виділяє набагато менше шуму.

Існує і так звана мультизональна спілт-система. Вона підтримує одночасне підключення до 120 внутрішніх блоків потужністю від 2 до 5 кВт. Складні системи подібного плану можуть кондиціонувати цілий багатоповерховий будинок.

При наявності відразу двох контурів для фреону, з'являється можливість того, що в одних кімнатах кондиціонер буде працювати на охолодження, а в інших - на тепло.

Де купити мульти-спліт систему в Києві і Україні

Ми, компанія Climate Hall, спеціалізуємося на кліматичному обладнанні і займаємося його продажем вже досить багато років. За цей час нами накопичений величезний досвід в області найскладніших мульти-спліт систем. Ми готові запропонувати свої послуги як приватним особам, так і великим підприємствам.

Наша компанія готова поставити будь-яке обладнання, яке представлене в каталозі, підібрати його функціональні аналоги і зробити знижку при великому замовленні, так що, якщо Ви хочете купити спить-систему в Києві або будь-якому іншому місті України - звертайтеся, будемо раді Вам допомогти. У нас Ви маєте можливість придбати мульти-спліт обладнання таких відомих виробників, як CHIGO, Cooper & Hunter, Daikin, LG, Midea, Mitsubishi Electric, Neoclima і ін.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, або ж необхідна кваліфікована консультація з питань кондиціонування - телефонуйте за телефонами, які вказані на сайті, будемо раді допомогти!Показано з 1 по 12 із 488 (всього сторінок: 41)