100 513 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Daikin
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: чорний
Країна-виробник: Чехія
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження:  А++
Клас енергоефективності обігріву: А++
Площа приміщення, кв.м.:  50
Потужність охолодження, кВт:  5,00 (1,70-5,30)
Потужність обігріву, кВт:  5,80 (1,70-6.50)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   1,36
Споживана потужність на обігрів, кВт:  1,45
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   24 / 46
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 12,70 (1/2”)
Максимальна довжина магістралі, м: 30
Максимальний перепад висот між блоками, м: 20
Діапазон робочих температур на охолодження: -10℃ +46℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -15℃ +18℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 798x295х189
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 870x734х373
Вага внутрішнього блоку, кг: 12
Вага зовнішнього блоку, кг: 50

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Віддалене керування по Wi-Fi
 • Авторестарт

Особливості

 • Автоматичне керування напрямком потоку (вверх/вниз/праворуч/ліворуч)
 • Охолодження при низкій температурі
 • 2-зонний датчик руху
 • Інтелектуальний тепловий датчик
 • Тривимірний розподіл повітряного потоку
 • Flash Streamer - іонізатор повітря

Daikin серії Stylish

Daikin серії Stylish - кондиціонер з привабливим дизайном та найкращими технічними характеристиками на ринку. Невеликі розміри (всього 189 мм у глибину) роблять Daikin Stylish найкомпактнішим настінним блоком на ринку, який також забезпечує максимальну енергоефективність A+++ та високий рівень комфорту завдяки двом датчикам температури та руху та низькому рівню шуму. Внутрішній блок Daikin серії Stylish чудово впишеться у ваш інтер'єр завдяки чотирьом стильним колірним рішенням. Daikin Stylish доступний у моделях потужністю від 2 до 5 кВт і виготовляється в 4 різних варіантах кольору: білий, чорний матовий, сріблястий і чорне дерево, що ідеально підходить до будь-якого стилю інтер'єру.

Внутрішній блок Daikin FTXA50BB/RXA50B виконаний у чорному матовому кольорі. Кондиціонер рекомендовано використовувати для приміщень площею до 50 м².


Енергоефективність

Інверторна технологія
Інверторна технологія Gree знижує споживання енергії до 40% у порівнянні з традиційними системами включення/вимкнення. Інверторні компресори постійно адаптують швидкість компресора до реальної потреби. Менше пусків і зупинок призводить до меншого споживання енергії і можливість підтримувати більш точну температуру в приміщенні.

Фреон R32
У кондиціонері використовується новий озонобезпечний фреон R32. Новий фреон показує на 7% кращі результати щодо теплопровідності та холодопродуктивності щодо R410A. У порівнянні з R410A фреон R32 є однокомпонентною речовиною. Ця особливість дозволяє без проблем дозаправляти холодильний контур у разі витоків.

Висока енергоефективність А++
Завдяки передовим технологіям та вбудованому штучному інтелекту досягається високий клас сезонної енергоефективності:

 • охолодження (SEER) - А++
 • обігрів (SCOP) - А ++


Технології та особливості

Низький рівень шуму
Низькі показники шуму Daikin FTXA50BB/RXA50B в 24 дБ забезпечують максимальний комфорт.

Вбудований модуль Wi-Fi
Управління Wi-Fi включено до стандартної комплектації. Бездротове управління дозволяє регулювати і навіть програмувати температуру з будь-якого місця за допомогою систем iOS або Android за допомогою програми Daikin Residential Controller, що дозволяє керувати пристроєм навіть поза домом. Це гарантує оптимальну температуру у будь-який час та значну економію енергії. Сумісність з Amazon, Alexa та Google Assistant для голосового керування пристроями.

Таймер
Кондиціонер має можливість програмування включення та вимикання. Таймер можна налаштувати для включення кондиціонера на будь-який час доби або тижня.

Багатошвидкісний вентилятор
Вентилятор внутрішнього блоку має п'ятишвидкісний режим, що дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень потоку повітря та бажаний комфорт.

Завдяки використанню DC-двигуна (постійного струму)  зовнішній блок також має багатошвидкісний вентилятор. Можливість зміни швидкості вентилятора сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню споживання електроенергії. Також дана технологія дозволяє суттєво знизити рівень шуму зовнішнього блоку.

Термодатчик
У блоці Daikin Stylish використовується термодатчик для поділу приміщення на 64 зони шляхом визначення температури у кожній зоні. Після розрахунку поточної температури в приміщенні термодатчик рівномірно розподіляє повітря по кімнаті, а потім переключається на схему повітряного потоку, яка спрямовує тепле або холодне повітря в ті області, які його потребують.

Ефект Коанда
Ця функція оптимізує потік повітря для охолодження та обігріву. За допомогою спеціально розроблених спрямованих ґрат повітря більш рівномірно розподіляється по приміщенню, підтримуючи стабільну температуру.

Автоматичні вертикальні та горизонтальні жалюзі
Кондиціонер оснащується автоматичними вертикальними і горизонтальними жалюзями. Роздільні жалюзі дозволяють автоматично регулювати повітряний потік у горизонтальній та вертикальній площині незалежно один від одного з пульта дистанційного керування або за допомогою програми Daikin Residential Controller. Це забезпечує збалансовану температуру у всьому приміщенні. Жалюзі мають багаторівневу систему оптимізації та регулювань.

Тривимірний повітряний потік
Завдяки поєднанню автоматичних вертикальних і горизонтальних жалюзі кондиціонер рівномірно розподілює повітря по кімнаті, навіть у кутах великих приміщень. Це забезпечує збалансовану температуру у всьому приміщенні. Жалюзі мають кілька ступенів оптимізації та регулювання. Повітряні потоки можна спрямовувати в чотири сторони з пульта ДК.


Системні функції та режими

Автоматичний режим
При використанні цієї функції кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (охолодження, обігрів або вентиляція) залежно від температури в приміщенні.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення при температурах від -10°C до +46°C.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. У режимі обігріву кондиціонер можна використовувати при температурах зовнішнього повітря від -15°C до +18°C.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Внутрішній блок можна використовувати як вентилятор. Кондиціонер рециркулює повітря у приміщенні без нагріву чи охолодження.

Турборежим
Режим може бути обраний для швидкого нагрівання або охолодження приміщення, після вимкнення режиму кондиціонер повертається в заданий режим роботи.

Нічний режим роботи
Цей режим забезпечує безшумну роботу та автоматично підтримує комфортну температуру в нічний час.

Інтелектуальне розморожування
Кондиціонер оснащений технологією виявлення утворення інею. Кондиціонер автоматично починає працювати в режимі розморожування, коли це необхідно. Ця перевага заощаджує енергію та підвищує ефективність кондиціонування повітря при обігріві.

Автоматичний перезапуск
У разі збою живлення кондиціонер автоматично перезапуститься і почне працювати, використовуючи початкові налаштування.

Автоматична діагностика
Ця функція спрощує технічне обслуговування кондиціонера, інформуючи про неполадки обладнання або відхилення від нормального режиму роботи.


Очищення повітря

Фільтр грубого очищення
В кондиціонері встановлений фільтр грубого очищення. Він запобігає попаданню в теплообмінник частинок пилу розміром понад 2 мкм. Фільтр затримує до 95% великого пилу у повітрі, а також значно продовжує термін експлуатації обладнання.

Механічне видалення забруднення з повітря відбувається за принципом дії подібно до сита. Для підтримки працездатності системи його досить самостійно періодично чистити від забруднень, що накопичилися.

Flash Streamer: чисте повітря
Новий Daikin Stylish пропонує не тільки кондиціонування повітря та обігрів, але й інноваційну технологію Flash Streamer, яка очищає навколишнє повітря та усуває запахи, створюючи ідеальний клімат у приміщенні.

Срібний фільтр
Срібний фільтр уловлює алергени, такі як пилок та кімнатні пилові кліщі. Фільтр може вловлювати 99% і пилових кліщів.

Титано-апатитовий дезодоруючий фільтр
Затримує частинки пилу в повітрі, шкідливі та небажані хімічні речовини та органіку, таку як бактерії, віруси та алергени, нейтралізує неприємні запахи, наприклад, тютюну та домашніх тварин.

Самоочищення внутрішнього блоку
Автоматично осушує всю вологу всередині кондиціонера, щоб він був чистим. Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися, протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі цвілі, бактерій та неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера.


Завдяки своїм інноваційним функціям кондиціонер Daikin FTXA50BB/RXA50B забезпечує неперевершений комфорт, ефективність, надійність і простоту використання. Кондиціонер отримав нагороду Good Design Award за поєднання інноваційного зовнішнього вигляду та функціональності.

Купуючи кондиціонери Daikin Ви купуєте найпередовіші технології в поєднанні з кращим дизайном. Кондиціонери Daikin серії Stylish дозволять прикрасити собою будь-який інтер'єр і при цьому не займуть багато місця.

Ми, Climate Hall, працюємо тільки з найкращими та найціннішими брендами на ринку, тому ми завжди можемо гарантувати найкращу якість при виборі кращого кондиціонера для вашого будинку чи бізнесу.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари