29 060 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Electrolux
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: білий
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження:  А+++
Клас енергоефективності обігріву: А+++
Площа приміщення, кв.м.:  35
Потужність охолодження, кВт:  3,50 (1,20-4,00)
Потужність обігріву, кВт:  3,70 (2,00-5,30)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   0,89 (0,22-1,30)
Споживана потужність на обігрів, кВт:  0,90 (0,39-1,90)
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   21 / 43
Тип холодоагенту: R410А
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 12,70 (1/2”)
Максимальна довжина магістралі, м: 20
Максимальний перепад висот між блоками, м: 10
Діапазон робочих температур на охолодження: -15℃ +48℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -30℃ +24℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 866x292x209
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 899x596x378
Вага внутрішнього блоку, кг: 11,0
Вага зовнішнього блоку, кг: 43,5

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Віддалене керування по Wi-Fi
 • Авторестарт

Особливості

 • Автоматичне керування напрямком потоку (вверх/вниз/праворуч/ліворуч)
 • Підігрів картера компресора
 • Підігрів піддона зовнішнього блоку
 • Робота на обігрів при -30°С
 • Охолодження при низькій температурі
 • Автономне підтримання плюсової температури в приміщенні (+8°С)
 • Функція "I-Feel"
 • Іонізатор "Cold Plasma" 
 • Захист від перепадів напруги

Electrolux Viking EACS/I-12HVI/N3

Високоефективний побутовий тепловий насос Electrolux Viking EACS/I-12HVI/N3 стане оптимальним рішенням для організації
системи опалення та кондиціювання об'єктів різного призначення площею до 35 м2. Внутрішній блок інверторного кондиціонера виконаний у білому кольорі, бічні контури мають округлу форму, що надають елегантного зовнішнього вигляду.

Теплові насоси об'єднали максимально повний набір функцій, енергозберігаючі технології і продуманий інтерфейс управління. Працюючи за принципом теплового насоса, прилади цієї серії на кожен кВт тепла споживають менше 170 Вт електроенергії, що в 6 разів ефективніше за побутові електрообігрівачі.

У кондиціонерах Electrolux Viking використовується двоступінчастий DC-компресор Green Two-Stage з новим удосконаленим інверторним двигуном G10 з додатковим упорскуванням холодоагенту, а також підігрів компресора і піддону зовнішнього блоку. Ці технології збільшують продуктивність в режимі обігріву і дозволяє ефективно опалювати приміщення аж до -30°C на вулиці.

Технології

Енергоефективність А+++
Споживання електроенергії теплових насосів повітря-повітря Electrolux Viking в 2-6 разів менше, ніж у побутових електрообігрівачів. Завдяки DC-інверторним технологіям останнього покоління спліт-система Electrolux Viking EACS/I-12HVI/N3 споживає мінімум електроенергії та відповідає максимальному класу сезонної енергоефективності рівня A+++ (SEER=8,5/SCOP=6,1).

Фреон R32
У кондиціонері використовується найновіший екологічно чистий холодоагент (фреон) R-32, який не робить такого шкідливого впливу на навколишнє середовище, як інші холодоагенти. Його озоноруйнуючий потенціал дорівнює 0, що означає, що він не ушкоджує озоновий шар і має найменший вплив на глобальне потепління.

Вбудований модуль Wi-Fi
Кондиціонер Electrolux Viking EACS/I-12HVI/N3 має вбудований модуль Wi-Fi, що дозволяє керувати ним віддалено з будь-якого місця. Мобільний додаток дозволяє вмикати та вимикати кондиціонер, а також встановлювати режими роботи та температуру з вашого смартфона або планшета. Це допомагає вам підтримувати комфортне середовище та температуру у вашому будинку, щоб ви відчували себе комфортно щоразу, коли повертаєтеся додому з роботи або після довгої дороги.

Іонізатор повітря
Кондиціонер має вбудований іонізатор, що забезпечує більш чисте і свіже повітря для вашого будинку або офісу. Він випускає негативно заряджені іони, які здатні вбивати багато шкідливих бактерій, нейтралізуючи при цьому неприємні запахи.

Широкий діапазон роботи
Кондиціонер Electrolux Viking EACS/I-12HVI/N3 має широкий діапазон роботи: від -30°C на обігрів і до +48°C на охолодження.
Виробник гарантує безвідмовну роботу в режимі обігріву навіть при дуже низькій температурі зовнішнього повітря.

Інтелектуальне розморожування
Кондиціонер оснащений технологією виявлення утворення інею. Тому він починає працювати в режимі розморожування, коли це необхідно, на відміну від інших систем кондиціювання, які періодично працюють в цьому режимі. Ця перевага заощаджує енергію та підвищує ефективність кондиціювання повітря при обігріві.

I Feel
Функція контролює температуру повітря за допомогою датчика на пульті дистанційного керування. Датчик вимірює температуру повітря з місця знаходження пульта дистанційного керування та передає інформацію на внутрішній блок пристрою в зоні, де знаходиться контрольний пульт.

Захист від обмерзання +8°C
Система управління кондиціонером вміє підтримувати в приміщенні температуру повітря +8°C.
Дана особливість буде актуальна при використанні на дачі, в гаражі або якщо Ви їдете у відпустку зимою, і Вам не потрібен постійний прогрів приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/приміщення зменшується.

Самоочищення та осушення
Electrolux Viking використовує нову технологію з покращеними алюмінієвими ребрами, що не дозволяють пилу накопичуватися у внутрішньому блоці. Після вимкнення в режимі охолодження вентилятор внутрішнього блоку продовжує працювати. Таким чином, швидкий водний конденсат видаляє пил, а теплообмінник очищається та осушується. Це запобігає утримуванню вологи та зростанню цвілі, які можуть викликати проблеми зі здоров'ям.

Турбо режим охолодження
Щоб врятуватися від літньої спеки, ви можете активувати турборежим, який швидко охолоджує приміщення, просто натиснувши кнопку Turbo. Це створює сильний потік повітря для досягнення заданої температури в найкоротший термін.

7 швидкостей вентилятора
Семишвидкісний режим вентилятора дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень та бажаний комфорт одним натисканням кнопки.

Ідеальний сон
У режимі "сон" ви можете налаштувати температуру так, щоб вона підвищувалася або знижувалася після засинання та перед пробудженням. Таким чином, ваш сон буде здоровішим, а вранці ви відчуєте себе відпочившим.
 

З кондиціонером Electrolux Viking EACS/I-12HVI/N3 гарантовано опалення при низьких температурах зовнішнього повітря. Тепло не залишить ваш будинок навіть у найхолодніші зимові дні.

У магазині "Climate Hall" Ви можете купити кліматичне обладнання за вигідною ціною з офіційною гарантією. Ми з радістю проконсультуємо та допоможемо підібрати все необхідне обладнання для реалізації Ваших завдань.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника