46 913 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Mitsubishi Electric
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: перламутровий білий
Країна-виробник: Таїланд
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження:  А+++
Клас енергоефективності обігріву: А+++
Площа приміщення, кв.м.:  25
Потужність охолодження, кВт:  2,50 (1,00-3,50)
Потужність обігріву, кВт:  3,20 (0,80-5,40)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   0,48
Споживана потужність на обігрів, кВт:  0,58
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   19 / 45
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)
Максимальна довжина магістралі, м: 20
Максимальний перепад висот між блоками, м: 12
Діапазон робочих температур на охолодження: -10℃ +46℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -25℃ +24℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 890х307х233
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 800х550х285
Вага внутрішнього блоку, кг: 15,5
Вага зовнішнього блоку, кг: 35

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Віддалене керування по Wi-Fi
 • Авторестарт

Особливості

 • Автоматичне керування напрямком потоку (вверх/вниз/праворуч/ліворуч)
 • Охолодження при низькій температурі до -25°С
 • Eлектронагрівач піддону зовнішнього блоку
 • Фільтр, що має бактерицідні властивості за рахунок часток срібла в його основі
 • Датчик присутності людей - «3D I-SEE»
 • Система очищення повітря «Plasma Quad Plus»
 • Можливість встановлення спліт-системи на магістралі, що працювали з фреоном R22

Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LNHZ (ZUBADAN, обігрів до -25ºС)

Настінна серія кондиціонерів MSZ-LN від Mitsubishi Electric є найпередовішим кондиціонером на ринку завдяки своїй революційній плоскій конструкції з глянсовою поверхнею і новітнім технологіям, які дозволяють досягти рівня ефективності, що ніколи раніше не забезпечувався кондиціонерами. Покриття внутрішніх блоків має глибинну структуру і прозорий верхній шар. Внутрішній блок має гладку плоску панель з прямими лініями, що ідеально підходить до будь-якого стилю інтер'єру. Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN доступний в моделях потужністю від 2,5 до 5 кВт і виготовляється в 4 різних варіантах обробки: білий, перламутрово-білий, чорний онікс і рубіново-червоний.

Більшості теплових насосів актуальна проблема обмерзання зовнішнього блоку під час роботи на обігрів. У цьому випадку підвищується навантаження на обладнання, а продуктивність істотно падає. Компанія Mitsubishi позбавила власників кондиціонерів серії "Zubadan" від цієї неприємності, оснастивши піддон зовнішнього блоку підігрівом. Унікальна запатентована технологія двофазного упорскування холодагента в компресор забезпечує стабільну теплопродуктивність при зниженні температури.

Японською мовою "Zubadan" означає «супер обігрів». Ця серія кондиціонерів Mitsubishi Electric спеціально розроблена для опалення житлових приміщень в умовах холодного клімату, з роботою в режимі обігріву навіть нижче -25 ºС. Кондиціонер оснащений технологією виявлення утворення інею. Тому він автоматично дасть команду в автоматичному режимі розморожувати піддон за необхідності. Енергоспоживання нагрівача становить лише 130 Вт.

Внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VGHZ виконаний у перламутрово-білому кольорі. Кондиціонер рекомендовано використовувати для приміщень площею до 25 м².


Енергоефективність

Інверторна технологія
Mitsubishi Electric у своїх кондиціонерах використовує спіральні компресори з технологією FCM. Технологія, яка дозволяє адаптувати продуктивність компресора до змін температури у вашому будинку, забезпечуючи найефективнішу роботу, значну економію енергії та чудовий комфорт.

Контроль навантаження
Контролер точно регулює потужність, що подається на компресор, зводячи до мінімуму вміст гармонік струму. Завдяки цьому контролю можна отримати найкращий електричний ККД.

Електронний ЕРВ
Mitsubishi Electric у всіх своїх кондиціонерах використовує електронні розширювальні вентилі LEV, які дозволяють оптимізувати параметри холодильного циклу і кількість холодагента в системі. Завдяки цьому досягається точне та ефективне керування системою незалежно від коливань температури зовнішнього повітря.

Фреон R32
У кондиціонері використовується новий озонобезпечний фреон R32. Новий фреон показує на 7% кращі результати щодо теплопровідності та холодопродуктивності щодо R410A. У порівнянні з R410A фреон R32 є однокомпонентною речовиною. Ця особливість дозволяє без проблем дозаправляти холодильний контур у разі витоків.

Висока енергоефективність А+++
Завдяки вдосконаленню компресорної технології новий Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VGHZ здатний забезпечити максимальну ефективність як при охолодженні, так і під час обігріву:

 • охолодження (SEER) - А+++
 • обігрів (SCOP) - А+++


Технології та особливості

Розширений температурний діапазон
Кондиціонери Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LNHZ (ZUBADAN) мають розширений діапазон роботи, від -25°C до +46°C, тому підійдуть для всіх кліматичних умов.

Низький рівень шуму
Мінімальний рівень шуму моделі Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VGHZ становить всього 19 дБ, що забезпечує максимальний комфорт у будь-який час.

Бездротове керування Wi-Fi
Управління здійснюється через систему MELCloud, яка дозволяє керувати кондиціонером через будь-який смартфон, планшет чи ПК, є стандартним. Час відгуку було покращено, що призвело до абсолютно миттєвої відповіді. Крім того, ви можете отримати доступ до інформації про споживання електроенергії через програму, так що ви повністю контролюєте свій кондиціонер. Дистанційне керування реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об'єктів, наприклад, заміського будинку.

Таймер
Кондиціонер має можливість програмування включення та вимикання. Таймер можна налаштувати для включення кондиціонера на будь-який час доби або тижня.

Пульт ДУ
Внутрішній блок комплектується пультом управління з підсвічуванням екрана. Колір і тип пластику пульта бездротового управління, що поставляється в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блоку.

Детектор присутності
Датчик присутності визначає температуру тіла людей, щоб відрегулювати температуру повітря та забезпечити більший комфорт. Таким чином, коли людина виходить із кімнати, кондиціонер переходить у режим енергозбереження, знижуючи споживання електроенергії.

Датчик 3D I-See
Датчик 3D I-see вимірює температуру в приміщенні у трьох вимірах, щоб направити повітря туди, де він виявляє дисбаланс. Цей аналіз настільки точний, що визначає температуру зовнішніх вікон і навіть людей. Це дозволяє вирівнювати температуру, підвищуючи комфорт та знижуючи споживання електроенергії за рахунок кондиціонування повітря лише там, де це необхідно. Крім того, завдяки останнім поліпшенням система може запам'ятовувати ці «критичні зони», щоб автоматично регулювати потік повітря і гарантувати максимальний комфорт у будь-який час.

Горизонтальні та вертикальні електричні жалюзі
Кондиціонер має горизонтальні та вертикальні електричні жалюзі, які можуть безперервно коливатися по горизонталі та вертикалі, прискорюючи кондиціювання повітря в кожній кімнаті.

Подвійні незалежні стулки
Подвійні незалежні стулки дозволяють направляти повітря у дві різні зони одночасно, так що дві людини можуть насолоджуватися одним і тим самим свіжим повітрям у різних кімнатах або двох різних зонах в одній кімнаті.

Налаштування області приміщення
Функція, яка дозволяє вибрати частину кімнати, де ми хочемо, щоб пристрій працював.

Покриття «Dual Barrier Coating»
Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду та пилу. Покриття Dual Barrier Coating дозволяє зменшити так звану деградацію енергетичної ефективності та витрати повітря внутрішнього блоку в процесі експлуатації, а також збільшити інтервали між регламентними роботами з технічного обслуговування.

Багатошвидкісний вентилятор
Вентилятор внутрішнього блоку має багатошвидкісний режим, що дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень потоку повітря та бажаний комфорт.

Завдяки використанню DC-двигуна (постійного струму)  зовнішній блок також має багатошвидкісний вентилятор. Можливість зміни швидкості вентилятора сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню споживання електроенергії. Також дана технологія дозволяє суттєво знизити рівень шуму зовнішнього блоку.


Системні функції та режими

Автоматичний режим
При використанні цієї функції кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (охолодження, обігрів або вентиляція) залежно від температури в приміщенні.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення при температурах від -10°C до +46°C.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. У режимі обігріву кондиціонер можна використовувати при температурах зовнішнього повітря від -25°C до +24°C.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Внутрішній блок можна використовувати як вентилятор. Кондиціонер рециркулює повітря у приміщенні без нагрівання або охолодження.

Турборежим
Режим може бути обраний для швидкого нагрівання або охолодження приміщення, після вимкнення режиму кондиціонер повертається в заданий режим роботи.

Нічний режим роботи
Цей режим забезпечує безшумну роботу та автоматично підтримує комфортну температуру в нічний час.

Автоматичне керування вентилятором
У цьому режимі швидкість потоку повітря вентилятора автоматично регулюється відповідно до потреб.

Економічний режим охолодження
Цей режим оптимізує роботу пристрою, заощаджуючи 20% електроенергії.

Режим i-Save
Режим, який дозволяє запам'ятовувати температуру, швидкість і напрям повітряного потоку, тому всього одним натисканням клавіші на пульті ДУ ви отримуєте бажаний комфорт. Ця функція також може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення, наприклад заміського будинку. Чергова температура може бути знижена до +10°

Інтелектуальне розморожування
Кондиціонер оснащений технологією виявлення освіти інею. Коли це необхідно, кондиціонер автоматично починає працювати в режимі розморожування. Ця перевага заощаджує енергію та підвищує ефективність кондиціювання повітря при обігріві.

Автоматичний перезапуск
У разі збою живлення кондиціонер автоматично перезапуститься і почне працювати, використовуючи початкові налаштування.

Автоматична діагностика
Ця функція спрощує технічне обслуговування кондиціонера, інформуючи про неполадки обладнання або відхилення від нормального режиму роботи.

Заводська заправка фреоном
При довжині фреонової магістралі до 7 м не потрібна дозаправка холодагента R32.

Можливість встановлення спліт-системи на магістралі, що працювали з фреоном R22
Технології Mitsubishi Electric дозволяють повторно використовувати наявні труби в установці, що забезпечує значну економію коштів при установці.


Очищення повітря

Фільтр грубого очищення
У кондиціонері встановлено фільтр грубого очищення. Він запобігає попаданню в теплообмінник частинок пилу розміром понад 2 мкм. Фільтр затримує до 95% великого пилу у повітрі, а також значно продовжує термін експлуатації обладнання.

Механічне видалення забруднення з повітря відбувається за принципом дії подібно до сита. Для підтримки працездатності системи його досить самостійно періодично чистити від забруднень, що накопичилися.

Фільтр повітряний Plasma Quad Plus
Фільтруюча система серії MSZ-LN є високоефективною для видалення забруднюючих речовин з повітря. Іонізований газ (плазма) утворює завісу, яка руйнує бактерії, інактивує віруси, денатурує білки-алергени.

Така система очищення ідеально підходить для людей з респіраторними захворюваннями, з маленькими дітьми та для тих, хто цінує здорове довкілля, вільне від забруднюючих речовин. Ось чому європейська спільнота алергологів та клінічної імунології стверджує, що: плазмовий фільтр Quad Plus знижує вплив алергенних частинок, вірусів та бактерій на 97%, що допомагає контролювати симптоми алергії.

Бактерицидний та дезодоруючий фільтр
Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром та бактерицидним фільтром з іонами срібла. Фільтр запобігає появі цвілі та нейтралізує неприємні запахи. Фільтр також може очистити навколишнє середовище від алергенних елементів.

Самоочищення внутрішнього блоку
Автоматично осушує всю вологу всередині кондиціонера, щоб він був чистим. Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися, протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі цвілі, бактерій та неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера.


З кондиціонером Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VGHZ гарантовано опалення при низьких температурах зовнішнього повітря. Тепло не залишить Ваш будинок навіть у найхолодніші зимові дні.

У магазині "Climate Hall" Ви можете купити Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VGHZ за вигідною ціною з офіційною гарантією. Ми, Climate Hall, працюємо тільки з найкращими та найціннішими брендами на ринку, тому ми завжди можемо гарантувати найкращу якість при виборі найкращого кондиціонера для вашого будинку чи бізнесу.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари