breadcrumbs_revolution_theme

Контакти монтажного відділу Climate Hall (Клімат Хол): 097-121-55-99

Ефективна, комфортна і довготривала робота системи кондиціонування залежить не тільки від правильного підбору техніки, а й від якісного монтажу. Будь-який якісний монтаж - це поєднання як професійної роботи монтажників, так і якісних матеріалів, використовуваних при монтажі.

Нижче більш докладно опишемо які чинники і правила необхідно враховувати при установці кондиціонера.

Розташування внутрішнього блоку спліт-системи

Місце для установки внутрішнього блоку необхідно вибрати таким чином, щоб потоки створюваного їм повітря не були спрямовані на місце постійного перебування людини. Якщо таке розміщення неможливе або площа приміщення занадто маленька, то є рішення - кондиціонери з режимом роботи WindFree.

Функція WindFree використовує тисячі мікроотворів, щоб розподілити свіже повітря рівномірно, перешкоджаючи тим самим виникненню протягів. У режимі WindFree повітря поширюється м'яко, що забезпечує Вам абсолютний комфорт вдень і вночі. Також такі кондиціонери оснащуються інфрачервоними датчиками руху, які можна налаштувати так, щоб створюваний потік не був спрямований на Вас або слідував за Вами.

Верхнє положення внутрішнього блоку має бути не менше ніж 10 см від стелі. Це необхідно для правильної циркуляції повітря в приміщенні.

Щоб температура в приміщенні була комфортною потрібно дотримуватися правила: один кондиціонер - одна кімната.

Розташування зовнішнього блоку спліт-системи

Зовнішній блок повинен бути в фізичному доступі для зручності монтажу, а в майбутньому - для його обслуговування і можливого ремонту. Зазвичай в старих багатоповерхових будинках зовнішній блок встановлюють під вікно кімнати, в якій розташований внутрішній блок, на спеціальні кронштейни. У нових багатоповерхових будинках для зовнішнього блоку досить часто передбачена спеціальна корзина або спеціальні балкони.

Також при виборі місця установки зовнішнього блоку необхідно продумати місце зливу конденсату. Конденсат повинен йти з урахуванням гравітаційного нахилу: труба для зливу конденсату укладається з невеликим нахилом. Якщо під дією сили тяжіння неможливо виводити конденсат, то встановлюється дренажний насос-помпа. Такі ситуації виникають, наприклад, якщо внутрішній блок встановлений в підвалі нижче рівня землі або трубка дренажної магістралі має перепади по висоті. Конденсат можна виводити на вулицю або в каналізацію через спеціальний сифон. Переважає варіант гравітаційного зливу, так як помпи іноді виходять з ладу і видають підвищений шум при спрацьовуванні.

Щоб конденсат не капає на голови перехожим можна використовувати дисипаторів (Dissipator).

Принцип роботи приладу побудований таким чином, що він збирає конденсат, що утворюється в кондиціонері, і випаровує його в навколишнє середовище.

При монтажі настінних спліт-систем дуже важливо дотримуватися рекомендований виробником відстань між внутрішнім і зовнішнім блоками а також перепад висот між ними.

Для правильної роботи кондиціонера виробники рекомендують використовувати магістраль довжиною не менше 3 метрів. Таку відстань необхідно для завершення перехідних процесів у фреонової магістралі, а саме перехід газу з газоподібного стану в рідкий і навпаки. При збільшенні довжини магістралі між блоками на певну відстань існує межа, що вимагає додаткової заправки системи фреоном.

Інструменти і комплектуючі для монтажу

Весь інструмент і обладнання для монтажу настінних спліт-систем повинні бути спеціалізованими, а комплектуючі (мідні труби, дроти, кронштейни) - якісними. Всі ці фактори впливають на ефективність і термін служби кліматичної техніки.

Компанія «ClimateHall» використовує професійне обладнання та якісні матеріали від відомих світових виробників: мідні труби виробництва Італії та Греції, теплоізоляція виробництва Туреччини та Німеччини, сертифіковані дроти, кронштейни з порошковим фарбуванням або з нержавійки для запобігання появи іржі і корозії. Всі матеріали й устаткування відповідають необхідним стандартам і нормам.

Прокладка магістралей та інші особливості монтажу

Фреонова траса і міжблочні дроти повинні бути прокладені в зовнішньому варіанті з використанням захисних кабель-каналів і спеціальних стрічок, а в прихованому варіанті - в підготовленої штробі.

Перед підключенням комунікацій до блокам необхідно правильно развальцувати труби - це запорука відсутності витоку фреону в системі. Не менш важливо правильно підключити проводку і з'єднати дренажні елементи.

Важливо! Неприпустимо запускати настінний кондиціонер без процесу вакуумаціі системи - це грубе порушення правил монтажу! Вакуумування кліматичної системи видаляє повітря з фреонового контуру і дає розуміння про відсутність витоку. Після успішної вакуумаціі відбувається пуско-наладка кондиціонера і запуск в роботу.

Вартість установки настінних спліт-систем в Києві варіюється в досить широкому діапазоні. Вартість монтажу пояснюється якістю комплектуючих, а також кількістю і досвідом роботи фахівців в монтажній бригаді. Якщо Вам необхідний професійний монтаж кондиціонера з гарантією, то краще не орієнтуватися на ціну нижче середнього по ринку.

Вибираючи монтаж від компанії «ClimateHall» Ви завжди отримаєте якісні та професійні послуги за адекватні гроші.

Наші переваги:

  • У нас професійні монтажні бригади з великим досвідом роботи як в стандартних, так і в нестандартних умовах
  • Попередньо виїжджаємо на об'єкт для консультації, оцінки поточної ситуації та прорахунку вартості робіт
  • При монтажі в приміщенні з чистовим ремонтом для захисту від забруднень і пилу використовується захисна плівка для покриття меблів і стін, а також пилосос зі спеціальною насадкою
  • При монтажі використовується професійний інструмент і обладнання, а також якісні матеріали та комплектуючі
  • Виконуємо монтаж будь-якої кліматичної техніки: побутові спліт-систем, напівпромислових систем кондиціонування і вентилювання, теплових насосів, VRF і VRV систем кондиціонування
  • У нас є досвід реалізації нестандартних проектів

Гарантія на виконані роботи 1 рік!  За умови щорічного сервісного обслуговування термін гарантії становить 3 роки.

Якщо Вам потрібна консультація по монтажу звертайтесь за телефоном 097-121-55-99

Наш монтажний відділ допоможе Вам вирішити будь-які завдання!