• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Haier Flexis AS25S2SF1FA-WH/1U25S2SM1FA
 • Код товару:
  000766
36 720 грн. 32 999 грн.
До кінця акції:
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Haier
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: білий
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження:  А+++
Клас енергоефективності обігріву: А+++
Площа приміщення, кв.м.:  25
Потужність охолодження, кВт:  2,60
Потужність обігріву, кВт:  3,20
Споживана потужність на охолодження, кВт:   0,65
Споживана потужність на обігрів, кВт:  0,80
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   16 / 38
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)
Максимальна довжина магістралі, м: 15
Максимальний перепад висот між блоками, м: 5
Діапазон робочих температур на охолодження: -15℃ +48℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -25℃ +18℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 866х300х191
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 800х553х275
Вага внутрішнього блоку, кг: 9,5
Вага зовнішнього блоку, кг: 29

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Віддалене керування по Wi-Fi
 • Авторестарт

Особливості

 • Охолодження при мінусовій температурі
 • Ультрафіолетова лампа
 • Функція стерилізації 56 ° С
 • Датчик руху Eco Sensor
 • Зимовий пакет (робота на обігрів -25 °C)
 • Підігрів піддону зовнішнього блоку
 • 3D потік: автоматичне керування вертикальними і горизонтальними жалюзями
 • Сертифікат Eurovent

Haier Flexis White

Кондиціонер Haier Flexis розроблений для вимогливих користувачів, які дбають про максимальну чистоту повітря та тишу у приміщенні. У кондиціонері використовується холодоагент R32, який відповідає суворим європейським нормам.
Внутрішній блок білого матового кольору має елегантний дизайн і оснащений світлодіодним дисплеєм, який можна вимкнути. Рівень шуму внутрішнього блоку становить всього 16 дБ, тому він також підходить для спалень і тихих приміщень. Спліт-систему Haier Flexis AS25S2SF1FA-WH/1U25S2SM1FA рекомендовано використовувати для приміщень площею до 25 м². Кондиціонером можна керувати за допомогою програми у смартфоні iOS/Android (стандартно).


Технології та особливості

Температурний діапазон
Температурний діапазон кондиціонера Haier Flexis AS25S2SF1FA-WH/1U25S2SM1FA дуже широкий як при роботі на обігрів, так і на охолодження. Спліт-система може працювати в режимі обігріву, від температури зовнішнього повітря -25°С і до +18°С або в режимі охолодження від -15°С і до +48°С. Кондиціонер оснащений системою протизледеніння з укладеним на піддоні зовнішнього блоку кабелем, що гріє, потужністю 35 Вт. Тому кондиціонер можна використовувати для комфортного повітряного опалення житлових приміщень навіть лютою зимою.

Енергоефективність
Завдяки дуже складній технології цифрового перетворювача частоти (компресора) і двигуна вентилятора постійного струму, кондиціонер досягає енергетичного класу A+++ в режимі охолодження та обігріву. Таким чином, кондиціонер мінімізує вимоги до електричної енергії, а його експлуатація «економічна» в порівнянні з конкуруючими продуктами.

УФ лампа
УФ промені знищують молекулярну структуру ДНК шкідливих мікроорганізмів та бактерій, завдяки цьому досягається стерилізуючий ефект без використання хімікатів.

Стерилізація 56°С
При активації даної функції кондиціонер нагріває теплообмінник внутрішнього блоку до температури 56°С протягом 30 хвилин, таким чином знищуються всі віруси і бактерії.

Функція Self Clean/CleanCool
Абсолютно нова унікальна функція, що забезпечує чисте та здорове повітря. При активації цієї функції поверхня теплообмінника внутрішнього блоку, а потім зовнішнього блоку буде глибоко заморожена, що призведе до видалення бактерій і вірусів. Наступне скидання інею повністю очистить теплообмінник від усіх забруднень.

Датчик руху та присутності Eco Sensor
Внутрішній блок має датчик руху. Датчик ділить зону виявлення на дві області. В залежності від попереднього налаштування внутрішній блок може направляти або не направляти повітря до людей (зона присутності людей). Таким чином, робота кондиціонера стає дуже комфортною, а навколишнє середовище повністю адаптується до ваших потреб. У той же час, коли пристрій виявляє тривалу відсутність, він може автоматично переходити в режим очікування та заощаджувати експлуатаційні витрати. По вашому поверненню і спрацьовує датчик руху і пристрій знову активується.

Бездротове керування
Однією з багатьох функцій Haier Flexis AS25S2SF1FA-WH/1U25S2SM1FA є можливість керування (входить до комплекту) пристроєм за допомогою програми на смартфоні або планшеті iOS/Android. Це так зване WiFi-управління дозволяє керувати кондиціонером в режимі реального часу з будь-якої точки світу.

3D повітряний потік
Завдяки автоматичним вертикальним і горизонтальним жалюзі кондиціонер рівномірно розподіляє повітря по кімнаті. Це забезпечує збалансовану температуру у всьому приміщенні. Жалюзі мають кілька ступенів оптимізації та регулювання. Повітряні потоки можна спрямовувати в чотири сторони з пульта ДУ.

Гарантія якості
Уся лінійка кондиціонерів Haier піддається найсуворішому контролю якості, щоб забезпечити чудову продуктивність та надійність у всіх сферах застосування.

Кондиціонер Haier Flexis AS25S2SF1FA-WH/1U25S2SM1FA протестований на кращому у світі випробувальному обладнанні та відповідає всім стандартам, сертифікатам та рекомендаціям компетентних органів галузі, включаючи Eurovent.

Магазин Climate Hall працює тільки з кращими брендами на ринку, тому ми завжди можемо гарантувати кращу якість при виборі кондиціонера для вашого будинку або бізнесу.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника