• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Haier Jade AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3
 • Код товару:
  000777
63 960 грн. 59 000 грн.
До кінця акції:
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Haier
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: білий
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження:  А+++
Клас енергоефективності обігріву: А+++
Площа приміщення, кв.м.:  50
Потужність охолодження, кВт:  5,20
Потужність обігріву, кВт:  6,00
Споживана потужність на охолодження, кВт:   1,40
Споживана потужність на обігрів, кВт:  1,50
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   28 / 41
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 12,70 (1/2”)
Максимальна довжина магістралі, м: 25
Максимальний перепад висот між блоками, м: 15
Діапазон робочих температур на охолодження: -15℃ +48℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -15℃ +18℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 1050х350х235
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 890х697х353
Вага внутрішнього блоку, кг: 15
Вага зовнішнього блоку, кг: 45

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Віддалене керування по Wi-Fi
 • Авторестарт

Особливості

 • Компрессор Mitsubishi Electric
 • Охолодження при мінусовій температурі
 • Покриття Self-Hygiene - внутрішній блок оброблений наночастками срібла
 • Puricool IFD - плазмовий фільтр-іонізатор
 • Функція Wind-Free - жалюзі з додатковими отворами для розсікання потоку повітря
 • Функція стерилізації 56 °С
 • Датчик руху Eco Sensor
 • 3D потік: автоматичне керування вертикальними і горизонтальними жалюзями
 • Сертифікат Eurovent

Haier Jade

Haier Jade - модель, орієнтована на вимогливих клієнтів, які дбають про максимальну чистоту повітря, наприклад, алергіків. Кондиціонер оснащений стандартним електростатичним повітряним фільтром з розміром сітки PM2,5, має високу ефективність, дуже низький рівень шуму та широкий спектр оснащення. У кондиціонері використовується холодоагент R32, який відповідає суворим європейським нормам. Він виконаний в елегантному дизайні з розкішною висувною панеллю. Пристрій включає датчик відносної вологості і пилу. Значення, що вимірюються цими датчиками, можуть відображатися на дисплеї пристрою та за замовчуванням відображаються у програмі телефону. Рівень шуму внутрішнього блоку становить від 28 дБ. Спліт-систему Haier Jade AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 рекомендовано використовувати для приміщень площею до 50 м². Зрозуміло, що кондиціонером можна керувати за допомогою програми в смартфоні iOS/Android (стандартно).


Технології та особливості

Температурний діапазон
Температурний діапазон кондиціонера Haier Jade AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 дуже широкий як при роботі на обігрів, так і на охолодження. Спліт-система може працювати в режимі обігріву, від температури зовнішнього повітря -15°С і до +18°С або в режимі охолодження від -15°С і до  +48°С. Кондиціонер можна використовувати для комфортного повітряного опалення житлових приміщень, без необхідності встановлення додаткових обігрівальних приладів.

Енергоефективність
Завдяки дуже складній технології цифрового перетворювача частоти (компресора) і двигуна вентилятора постійного струму, кондиціонер досягає енергетичного класу A++++ в режимі охолодження та обігріву. Таким чином, кондиціонер мінімізує вимоги до електричної енергії, а його експлуатація «економічна» в порівнянні з конкуруючими продуктами.

Функція PuriCool - електростатичний очисник повітря
Внутрішній блок оснащений ковзним електростатичним повітряним фільтром, який при включенні функції забезпечує рух фільтра до повітря, що всмоктується. Завдяки своїй цій функції кондиціонер забезпечує дуже чисте повітря у вашому приміщенні. Все це доповнюється датчиками відносної вологості та пилу. Електростатичний фільтр необхідно очищати в залежності від ступеня засмічення, зазвичай 1 раз на 6 міс. Кондиціонер може автоматично підтримувати мікроклімат у приміщенні на основі датчиків пилу та вологості.

Функція Self Clean/CleanCool
Абсолютно нова унікальна функція, що забезпечує чисте та здорове повітря. При активації цієї функції поверхня теплообмінника внутрішнього блоку, а потім зовнішнього блоку буде глибоко заморожена, що призведе до видалення бактерій і вірусів. Наступне скидання інею повністю очистить теплообмінник від усіх забруднень.

Стерилізація 56°С
При активації даної функції кондиціонер нагріває теплообмінник внутрішнього блоку до температури 56°С протягом 30 хвилин, таким чином знищуються всі віруси і бактерії.

Функція HygieneCool - наночастинки срібла
Поверхня теплообмінника внутрішнього блоку покрита частинками срібла, які допомагають запобігти росту бактерій та вірусів. Таким чином, у кондиціонері циркулює тільки чисте повітря.

Датчик руху та присутності Eco Sensor
Внутрішній блок має датчик руху. Датчик ділить зону виявлення на дві області. В залежності від попереднього налаштування внутрішній блок може направляти або не направляти повітря до людей (зона присутності людей). Таким чином, робота кондиціонера стає дуже комфортною, а навколишнє середовище повністю адаптується до ваших потреб. У той же час, коли пристрій виявляє тривалу відсутність, він може автоматично переходити в режим очікування та заощаджувати експлуатаційні витрати. Після повернення спрацьовує датчик руху і пристрій знову активується.

Розсікач повітряного потоку
Більше немає крижаних поривів вітру. Завдяки внутрішньому створку з мікроотворами кондиціонер може розсіювати потік холодного повітря, створюючи максимальній комфорт.

Бездротове керування
Однією з багатьох функцій Haier Jade AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 є можливість управління (входить до комплекту) пристроєм за допомогою програми на смартфоні або планшеті iOS/Android. Це так зване WiFi-управління дозволяє керувати кондиціонером в режимі реального часу з будь-якої точки світу.

3D повітряний потік
Завдяки автоматичним вертикальним і горизонтальним жалюзі кондиціонер рівномірно розподілює повітря по кімнаті. Це забезпечує збалансовану температуру у всьому приміщенні. Жалюзі мають кілька ступенів оптимізації та регулювання. Повітряні потоки можна спрямовувати в чотири сторони з пульта ДУ.

Гарантія якості
Уся лінійка кондиціонерів Haier піддається найсуворішому контролю якості, щоб забезпечити чудову продуктивність та надійність у всіх сферах застосування.

Кондиціонер Haier Jade AS50S2SJ1FA-3/1U50JECFRA-3 протестований на кращому у світі випробувальному обладнанні та відповідає всім стандартам, сертифікатам та рекомендаціям компетентних органів галузі, включаючи Eurovent.


Climate Hall працює тільки з кращими брендами на ринку, тому ми завжди можемо гарантувати кращу якість при виборі кондиціонера для вашого будинку або бізнесу.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника