76 200 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Mitsubishi Electric
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: перламутровий білий
Країна-виробник: Таїланд
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження (SEER):  А+++ (9,50)
Клас енергоефективності обігріву (SCOP): А+++ (5,10)
Площа приміщення, кв.м.:  35
Потужність охолодження, кВт:  3,50 (0,80 - 4,00)
Потужність обігріву, кВт:  4,00 (0,90 - 6,30)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   0,82
Споживана потужність на обігрів, кВт:  0,82
Продуктивність по повітрю (мін / макс), м3/год: 270 / 834
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   19 / 45
Рівень шуму зовнішнього блоку (макс), дБ: 50
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)
Максимальна довжина магістралі, м: 20
Максимальний перепад висот між блоками, м: 12
Діапазон робочих температур на охолодження: -10℃ +46℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -15℃ +24℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 890х307х233
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 800х550х285
Вага внутрішнього блоку, кг: 15,5
Вага зовнішнього блоку, кг: 34

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Авторестарт
 • Віддалене керування по Wi-Fi

Особливості

 • Найвищий клас сезонної енергоефективності А+++ у режимі охолодження та обігріву
 • Низький рівень шуму внутрішнього блоку – всього 19 дБ
 • Датчик "3D I-SEE" створює тривимірну температурну
  картину приміщення та знаходиться в ньому
  розташування людей. На цих даних ґрунтуються
  режими автоматичного відхилення або напряму
  повітряного потоку, а також режим енергозбереження
  Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного потоку в режимах охолодження і нагрівання
 • Система очищення повітря "Plasma Quad Plus".
  Система дозволяє швидко позбутися бактерій, вірусів, алергенів і пилу, а також затримує дрібнодисперсні частинки PM2.5, що містяться в повітрі близько інтенсивних міських магістралей, підприємств або ТЕЦ
 • Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим
  фільтром та бактерицидним фільтром з іонами срібла. Вбудований дезодоруючий фільтр ефективно
  видаляє неприємні запахи
 • Можливість монтажу на старі фреонопроводи. При заміні старих систем з холодоагентом R22 на ці моделі не потрібна заміна або промивання фреонопроводів

Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN

Нова система кондиціювання повітря «Преміум інвертор» MSZ-LN належить до вищого преміального сегменту на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд та найвищі технічні характеристики.
Серія «Преміум інвертор» має максимальний набір функцій і можливостей, які тільки можуть знадобитися найвимогливішому користувачеві.

Дизайн внутрішнього блока MSZ-LN — це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній і спеціального комбінованого пластика, який, подібно до лакофарбового покриття типу «металік», має глибинну структуру
і прозорий верхній шар. Передбачено 3 колірних рішення на основі комбінованого пластика: рубіново-червоний, чорний онікс та перламутровий білий. Також випускається модель білого кольору без прозорого верхнього шару.
Колір і тип пластика бездротового пульта керування, що постачається в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блока. Внутрішні блоки постачаються з оновленими пультами керування з підсвічуванням екрану.

Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN доступний у моделях потужністю від 2,5 до 6 кВт.

Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2V/MUZ-LN35VG виконаний у кольорі білий перламутр та розрахований для створення мікроклімату в приміщеннях площею до 35 м.кв.​Енергоефективність

Інверторна технологія
Інверторна технологія Mitsubishi Electric знижує споживання енергії до 40% у порівнянні з традиційними системами включення/вимкнення. Інверторні компресори постійно адаптують швидкість компресора до реальної потреби. Менше пусків і зупинок призводить до меншого споживання енергії і можливість підтримувати більш точну температуру в приміщенні.

Плоскі ребра теплообмінників
Телообмінники із пласкими алюмінієвими ребрами створують дуже низький опір повітрю, що надходить, і тривалий час залишаються чистими. Це збільшує інтервал профілактичними роботами, знижує їхню вартість і підвищує енергетичу ефективність системи в експлуатації.

Двигуни постійного струму вентиляторів
Для зменшення електроспоживання у внутрішні й зовнішні блоки кондиціонерів установлюються високоефективні безколекторні електродвигуни постійного струму для приводу вентиляторів. Ротор такого двигуна має зовнішній постійний магніт, розташований на поверхні ротора. Ці двигуни мають підвищений крутний момент на малих обертах, що дозволило знизити швидкість обертання вентиляторів і зменшити шум від зовнішнього і внутрішнього блоків.

Електронний ЕРВ
Mitsubishi Electric у всіх своїх кондиціонерах використовує електронні розширювальні вентилі LEV, які дозволяють оптимізувати параметри холодильного циклу і кількість холодоагенту в системі. Завдяки цьому досягається точне та ефективне керування системою незалежно від коливань температури зовнішнього повітря.

Фреон R32
У кондиціонері використовується новий озонобезпечний фреон R32. Новий фреон показує на 7% кращі результати щодо теплопровідності та холодопродуктивності щодо R410A. У порівнянні з R410A фреон R32 є однокомпонентною речовиною. Ця особливість дозволяє без проблем дозаправляти холодильний контур у разі витоків.

Висока енергоефективність А+++
Завдяки передовим технологіям та вбудованому штучному інтелекту досягається найвищий клас сезонної енергоефективності:

 • охолодження (SEER) - А+++
 • обігрів (SCOP) - А+++

Режим "i save"
Режим "i save" дозволяє одним натискання кнопки перевести систему в режим зменшеного електроспоживання. Наприклад, ви лягаєте спати й віддаєте перевагу холодному повітрю під час сну. Ви натискаєте кнопку "i save" і кондиціонер нагріваю повітря тільки до +18°C. Прокинувшись вранці ви натискаєте ту ж кнопку ще раз, і система повертається до поередніх налаштувань (наприклад 22°C). Ця функція може бути також використана для організації економічного чергового опалення приміщення. Підтримуюча температура може бути знижена до +10°C.

Чергове опалення
Цільова температура в режимі нагрівання може бути встановлена в діапазоні від +10°C (чергове опалення) до +28°C.


Комфорт та системні функції

Дуже тиха робота (до 19 дБ)
Блоки Mitsubishi Electric працюють дуже тихо (з рівнем шуму, що становить усього 19 дБ).

"3D I-see Sensor"
Внутрішні блоки Mitsubishi Electric Premium Inverter оснащені датчиком температури "3D I-SEE".
Цей датчик фіксує випромінення в інфрачервоному діапазоні (подібно до тепловізора), визначаючи дистанційно температуру в різних точках приміщення. Датчик має вісь обертання і складається з 8 чутливих елементів, розташованих вертикально. Така конструкція датчика у поєднанні з електромеханічним приводом забезпечує сканування об`єму приміщення. Об`єм приміщення поділяється на 752 зони. 

Вбудований мікроконтролер обробляє отриману тривимірну температурну картину приміщення та знаходить розміщення людей у приміщенні. На цих даних грунтуються режими автоматичного відхилення або спрямування повітряного потоку. Потік повітря може направлятися у бік від людини або на людину. Якщо датчик фіксує, що в приміщенні нікого немає, то система автоматично перемикається в енергозберігаючик режим або повністю вимикається.

Зональне охолодження або нагрівання
Інфрачервоний датчик "3D I-SEE" сканує температуру поверхні підлоги тільки в обраній зоні й визначає область, у якій температура істотно відрізняється від цільового значення. Цей режим забезпечує комфортне зональне кондиціонування приміщення, а також знижує споживання електроенергії.

Режим "ECONO COOL"
Відомо, що при підвищення цільової температури всього на 2°C у режимі охолодження дозволяє дозволяє знизити споживання електроенергії на 20%. ДЛя того щоб людина не помітила підвищення температури й продовжувала почувати себе комфортно, передбачено особливий режим роботи жалюзі. Повітря подається по черзі то горизонтально, то вертикально вниз. Інтервали між циклами обчислюються мікропроцесором, виходячі з поточної температури в приміщенні.  

Двозонний розподіл повітря
Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагрівання. Роздільне керування повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів.

Автоматичний привід горизонтального положення заслінок
Завдяки руху горизонтальнох повітряної заслінки потік повітря рівномірно розподіляється приміщенням.

Автоматичний привід вертикального положення заслінок
Завдяки руху вертикальних напрямних потік повітря рівномірно подається в усі зони приміщення.

Автоматичне перемикання режимів охолодження-нагрівання
Система керування автоматично перемикає режими (охолодженя або нагрівання) для підтримки цільової температури в приміщенні.

Автоматичний вибір швидкості вентилятора
Автоматичний вибір швидкості вентилятора для досягнення або підтримання встановленої температури.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення при температурах зовнішнього повітря від -10°C до +46°C.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. У режимі обігріву кондиціонер можна використовувати при температурах зовнішнього повітря від -15°C до +24°C.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Кондиціонер можна використовувати в режимі вентиляції, для створення потоку повітря без охолодження або нагрівання.

Комфортний режим
Блок автоматично змінює кут заслінок залежно від режиму. У режимі охолодження повітря направляється в основному вгору, щоб уникнути холодних протягів, а в режимі нагрівання — в основному вниз, щоб тримати ваші ноги в теплі.

Нічний режим
"Нічний режим" активується з пульта керування. При цьому знижується яскравість світлодіодних індикаторів на внутрішьому блоці, вимикаються підтверджувальні звукові сигнали, а також обмежується частота обертання компресора для зниження шуму зовнішнього блоку у нічний час.

Функція "I FEEL"
I Feel (Follow me – стеж за мною) – це датчик, який вбудований у бездротовий пульт дистанційного керування. Він вимірює температуру повітря там, де знаходиться, і передає інформацію на внутрішній блок кондиціонера. В разі вибору користувачем режиму "I FEEL" мікропроцесор визначає поточну температуру в приміщенні і самостійно вибирає режим «охолодження», «осушення» або «нагрівання», а також встановлює температуру. Надалі, якщо користувач відчуває дискомфорт і натискає кнопку "TOO COOL" або "TOO WARM", система аналізує поточну температуру в приміщенні і кількість натискань зазначених кнопок раніше і змінює завдану температуру на певну обчислену величину. Цей метод дозволяє кондиціонеру точніше вибрати і підтримувати температурний режим, виходячи з суб’єктивних відчуттів користувача.

Вбудований Wi-Fi інтерфейс
Вбудований Wi-Fi інтерфейс забезпечує 2 варіанти керування: безпосереднє і віддалене.
У першому варіанті можна використовувати смартфон як бездротовий пульта керування зі зручним інтерфейсом і розширеними можливостями. Кондиціонер буде миттєво реагувати на команди. Віддалене керування реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об’єктів, наприклад, заміського будинку.

12-годинний таймер
Цей таймер дозволяє увімкнути кондиціонер у режимі охолодження/нагрівання в будь-який момент часу на наступні 12  годин. Дискретність встановляння таймера складає 10 хвилин.

24-годинний тижневий таймер
Таймер дозволяє організувати автоматичну роботу систему кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 вмикання/вимикання, а також зміна цільової температури.

Автоматичний перезапуск
При вмиканні електроенергії після якогось часу відсутності струму в мережі кондиціонер автоматично перезапускається. У цьому випадку інформація про стан кондиціонера до збою живлення (увімкнений або вимкнений, режим, завдана температура тощо) заноситься до енергонезалежної флеш-пам’яті і не втрачається за час відсутності напруги живлення.

Самодігностика
У разі виникнення якоїсь несправності її код буде відображатися на пульті керування. Коди несправності, зафіксовані під час роботи системи, заносяться до енергонезалежної пам'яті та можуть бути перевірені у процесі діагностики.

Фіксація режиму роботи
За допомогою DIP-перемикача, розташованого на платі керування зовнішнього блока, режим роботи системи може бути зафіксований. Наприклад, користувачі не зможуть вмикати кондиціонер улітку для нагрівання повітря, або навпаки - узимку в режимі охолодження.

Керування групою блоків (опція)
Один пульт керування може задавати робочі параметри для декількох систем кондиціонування (до 16).


Очищення повітря

Антицвілеве покриття дренажного піддону
Дренажний піддон має покриття, що запобігає утворенню і зростанню цвілі.

Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду й пилу "Dual Barrier Coating"
Дуже важливо, аби частинки-забруднювачі не затримувалися на внутрішніх поверхнях кондиціонера. Для цього вперше була застосована технологія «Dual Barrier Coating». Поверхні крильчатки вентилятора, алюмінієві ребра
теплообмінника, а також пластикові деталі, що контактують із повітряним потоком, являють собою «шахову дошку» з гідрофобних і гідрофільних клітин мініатюрного розміру, що чергуються. Гідрофобні ділянки, які містять сполуки фтору, відштовхують гідрофільні забруднювачі: пил, волокна тканини тощо, а гідрофільні ділянки заважають прилипанню гідрофобних забруднювачів, таких як масляні аерозолі, частки сигаретного диму, сажа тощо.
Завдяки цьому покриттю внутрішні елементи залишаються чистими протягом тривалого часу, і відсутні умови для
розмноження бактерій або появи неприємних запахів.

Система очищення повітря «Plasma Quad Plus»
Внутрішні блоки MSZ-LN оснащені двоступеневою плазмовою системою фільтрації і стерилізації повітря
«Plasma Quad Plus». Іонізований газ (плазма) утворює завісу, яка руйнує бактерії, інактивує віруси, денатурує
білки-алергени. Вбудований пристрій плазмового очищення повітря допоможе знизити сезонну захворюваність у дітей і дорослих, виключить алергічні реакції, в тому числі на домашніх тварин.

Бактерицитний фільтр з іонами срібла
Бактерицидну обробку повітря фільтр виконує за рахунок дрібних часточок срібла, вбудованих в основу фільтра. Цілющі й протимікробні властивості іонів срібла відомі дуже давно. Іони срібла чинять бактеріостатичну та бактерицидну дію. Іони закріплюються на поверхні бактеріальної клітини й порушуть деякі її функції , наприклад, поділ, забезпечуючи бактеріостатичний ефект. Якщо іони срібла проникають через клітинну мембрану, то усередені патогенної бактеріальної клітини вони порушують її метаболізм, і в результаті клітина гине. Ефективність бактерицидної обробки повітря за допомогою фільтруючої вставки Mitsubishi Electric Corporation протестував і підтвердив японський інститут «BOKEN Quality Evaluation Institute».


Купуючи кондиціонери Mitsubishi Electric Ви купуєте найпередовіші технології в поєднанні з кращим дизайном.

У магазині "Climate Hall" ви можете купити Mitsubishi Electric Premium Inverter MSZ-LN35VG2V/MUZ-LN35VG за вигідною ціною з офіційною гарантією.

Ми, Climate Hall, працюємо тільки з найкращими та найціннішими брендами на ринку, тому ми завжди можемо гарантувати найкращу якість при виборі найкращого кондиціонера для вашого будинку чи бізнесу

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари