• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  Cooper&Hunter ICY ІІI Inverter NG (wi-fi) CH-S24FTXTB2S-NG
 • Код товару:
  000265
57 800 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Cooper&Hunter
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: білий
Країна-виробник: Китай
Гарантія: 24 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження (SEER):  A+++ (6,50)
Клас енергоефективності обігріву (SCOP): A++ (5,30)
Площа приміщення, кв.м.:  70
Потужність охолодження, кВт:  7,03 (2,00 - 8,60)
Потужність обігріву, кВт:  7,03 (1,90 - 9,00)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   1,85 (0,40 - 3,70)
Споживана потужність на обігрів, кВт:  1,75 (0,45 - 3,80)
Продуктивність по повітрю (мін-макс), м3/год: 550 / 1200
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   27 / 46
Рівень шуму зовнішнього блоку (макс), дБ: 58
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 15,88 (5/8”)
Максимальна довжина магістралі, м: 50
Максимальний перепад висот між блоками, м: 30
Діапазон робочих температур на охолодження: -18℃...+52℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -30℃...+24℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 1101х327х249
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 963х700х396
Вага внутрішнього блоку, кг: 16,5
Вага зовнішнього блоку, кг: 65

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Віддалене керування по Wi-Fi
 • ​Авторестарт

Особливості

 • Підігрів картера компресора
 • Підігрів піддона зовнішнього блоку
 • Охолодження при низькій температурі
 • Захист будинку від обмерзання +8°C
 • Технологія "Two-stage Compressor"

Cooper&Hunter ICY ІІI

Cooper&Hunter ICY ІІI - це високоефективний побутовий тепловий насос, який адаптований для роботи на обігрів в північних країнах Європи. Cooper&Hunter ICY ІІI CH-S24FTXTB2S-NG стане оптимальним рішенням для організації системи опалення та кондиціювання об'єктів різного призначення площею до 70 м2. Внутрішній блок інверторного кондиціонера виконаний у білому кольорі з сірою полосою. Дисплей з білою світлодіодною індикацією, що показує температуру та вибраний режим роботи, ховається на лицьовій панелі за шаром пластику та непомітний, поки кондиціонер вимкнено.

Теплові насоси об'єднали максимально повний набір функцій, енергозберігаючі технології та продуманий інтерфейс управління. Працюючи за принципом теплового насоса, прилади цієї серії на кожен кВт тепла споживають у 6 разів менше електроенергії, ніж побутові електрообігрівачі.

У кондиціонерах Cooper&Hunter ICY ІІI використовується двоступеневий DC-компресор Gree Two-Stage з новим удосконаленим інверторним двигуном I-Action. При досягненні роторним компресором заданої температури він не зупиняється, продовжуючи працювати за екстремально низької частоти 1 Гц при споживанні всього 40 Вт/год. Таким чином Cooper&Hunter економить до 50% споживаної електроенергії і продовжує термін служби до 10 років.

Технологія I-Action дозволяє кондиціонеру працювати у ширшому діапазоні продуктивності в режимах охолодження та обігріву, вірніше підтримувати температурний режим для максимального комфорту.

Кондиціонер оснащений додатковим упорскуванням холодоагенту (технологія Two-Stage), а також підігрівом компресора і піддону зовнішнього блоку. Ці технології збільшують продуктивність в режимі обігріву і дозволяє ефективно опалювати приміщення аж до -30°C на вулиці.


Енергоефективність

Інверторна технологія
Інверторна технологія Cooper&Hunter знижує споживання енергії на 40% у порівнянні з традиційними системами увімкнення/вимкнення. Інверторні компресори постійно адаптують швидкість компресора до реальної потреби. Менше пусків і зупинок призводить до меншого споживання енергії та можливість підтримувати більш точну температуру в приміщенні.

Фреон R32
У кондиціонері використовується новий озонобезпечний фреон R32. Новий фреон показує на 7% кращі результати щодо теплопровідності та холодопродуктивності щодо R410A. У порівнянні з R410A фреон R32 є однокомпонентною речовиною. Ця особливість дозволяє без проблем дозаправляти холодильний контур у разі витоків.

Найвищий клас енергоефективності A+++
Завдяки вдосконаленню компресорної технології Cooper&Hunter ICY ІІI CH-S24FTXTB2S-NG здатний забезпечити високу ефективність як при охолодженні, так і при обігріві:

 • охолодження (SEER) - А+++
 • обігрів (SCOP) - А ++

Споживання електроенергії теплових насосів повітря-повітря Cooper&Hunter ICY ІІI у 2-6 разів менше, ніж у побутових електрообігрівачів.


Технології та особливості

Розширений температурний діапазон
Новий інверторний двоступеневий компресор, а також підігрів піддону зовнішнього блоку і картера компресора забезпечують розширений діапазон роботи, від -30°C до +52°C.

Система стабілізації напруги
Інноваційний, компактний трансформатор гарантує безперебійну роботу в діапазоні 96В-260 і безпечний низьковольтний старт.

Низький рівень шуму
Внутрішній блок Cooper&Hunter ICY ІІI має низький рівень шуму - всього 27 дБ.

Вбудований модуль Wi-Fi
Кондиціонер має вбудований модуль Wi-Fi, що дозволяє керувати ним віддалено з будь-якого місця. Мобільний додаток дозволяє вмикати та вимикати кондиціонер, а також встановлювати режими роботи та температуру з вашого смартфона або планшета. Це допомагає вам підтримувати комфортне середовище та температуру у вашому будинку, щоб ви відчували себе комфортно щоразу, коли повертаєтеся додому з роботи або після довгої дороги.

Таймер
Кондиціонер має можливість програмування включення та вимикання. Таймер можна налаштувати для включення кондиціонера на будь-який час доби або тижня.

I Feel
Функція контролює температуру повітря за допомогою датчика на пульті дистанційного керування. Датчик вимірює температуру повітря з місця знаходження пульта дистанційного керування та передає інформацію на внутрішній блок пристрою в зоні, де знаходиться контрольний пульт.

Багатошвидкісний вентилятор
Вентилятор внутрішнього блоку має п'ятишвидкісний режим, що дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень потоку повітря та бажаний комфорт.

Завдяки використанню DC-двигуна (постійного струму)  зовнішній блок також має багатошвидкісний вентилятор. Можливість зміни швидкості вентилятора сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню споживання електроенергії. Також дана технологія дозволяє суттєво знизити рівень шуму зовнішнього блоку.

Автоматичні вертикальні та горизонтальні жалюзі
Кондиціонер оснащується автоматичними вертикальними та горизонтальними жалюзі. Роздільні жалюзі дозволяють автоматично регулювати повітряний потік у горизонтальній та вертикальній площині незалежно один від одного з пульта дистанційного керування або за допомогою програми. Це забезпечує збалансовану температуру у всьому приміщенні. Жалюзі мають багаторівневу систему оптимізації та регулювань.

Антикорозійне покриття "Green Fin"
"Green Fin" - спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника зовнішнього та внутрішнього блоків кондиціонера. Покриття збільшує термін експлуатації теплообмінника, покращується теплообмін, що призводить до збільшення енергоефективності та продуктивності кондиціонера.


Системні функції та режими

Автоматичний режим
При використанні цієї функції кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (охолодження, обігрів або вентиляція) залежно від температури в приміщенні.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення при температурах зовнішнього повітря від -18°C до +52°C.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. У режимі обігріву кондиціонер можна використовувати при температурах зовнішнього повітря від -30°C до +24°C.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Внутрішній блок можна використовувати як вентилятор. Кондиціонер рециркулює повітря у приміщенні без нагрівання або охолодження.

Турборежим
Режим може бути обраний для швидкого нагрівання або охолодження приміщення, після вимкнення режиму кондиціонер повертається в заданий режим роботи.

Нічний режим роботи
Цей режим забезпечує безшумну роботу і автоматично підтримує комфортну температуру в нічний час.

Підтримка температури +8°С
Система управління кондиціонером вміє підтримувати в приміщенні температуру повітря +8°C.
Дана особливість буде актуальна при використанні на дачі, в гаражі або якщо ви їдете у відпустку зимою, і вам не потрібен постійний прогрів приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/приміщення зменшується.

Затримка запуску вентилятора
Після включення кондиціонера в режимі роботи на обігрів, вентилятор не запускається поки не буде виходити тепле повітря з внутрішнього блоку. Ця функція реалізована для виключення обдування холодним повітрям в режимі нагрівання

Інтелектуальне розморожування
Кондиціонер оснащений технологією виявлення освіти інею. Коли це необхідно, кондиціонер автоматично починає працювати в режимі розморожування. Ця перевага заощаджує енергію та підвищує ефективність кондиціювання повітря при обігріві.

Автоматичний перезапуск
У разі збою живлення кондиціонер автоматично перезапуститься і почне працювати, використовуючи початкові налаштування.

Автоматична діагностика
Ця функція спрощує технічне обслуговування кондиціонера, інформуючи про неполадки обладнання або відхилення від нормального режиму роботи.


Очищення повітря

Фільтр грубого очищення
У кондиціонері встановлено фільтр грубої очистки. Він запобігає попаданню в теплообмінник частинок пилу розміром понад 2 мкм. Фільтр затримує до 95% великого пилу у повітрі, а також значно продовжує термін експлуатації обладнання.

Механічне видалення забруднення з повітря відбувається за принципом дії подібно до сита. Для підтримки працездатності системи його досить самостійно періодично чистити від забруднень, що накопичилися.

Електростатичний фільтр
Кондиціонер має електростатичний фільтр "ЕСО-FRESH" і "CH SMART - ION Filter", що забезпечують чистіше і повітря для вашого будинку або офісу. Вони випускають негативно заряджені іони, які здатні вбивати багато шкідливих бактерій, одночасно нейтралізуючи неприємні запахи.

Самоочищення внутрішнього блоку
Автоматично осушує всю вологу всередині кондиціонера, щоб він був чистим. Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися, протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі цвілі, бактерій та неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера.


З кондиціонером Cooper&Hunter ICY ІІI CH-S24FTXTB2S-NG гарантовано опалення при низьких температурах зовнішнього повітря. Тепло не залишить Ваш будинок навіть у найхолодніші зимові дні.

У магазині "Climate Hall" Ви можете купити кліматичне обладнання за вигідною ціною з офіційною гарантією. Ми пропонуємо Вам тільки найкращі бренди за найкращою ціною.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари