48 499 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Mitsubishi Electric
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: чорний
Країна-виробник: Таїланд
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження (SEER):  А+++ (9,10)
Клас енергоефективності обігріву (SCOP): А++ (4,70)
Площа приміщення, кв.м.:  25
Потужність охолодження, кВт:  2,50 (0,90 - 3,40)
Потужність обігріву, кВт:  3,20 (1,00 - 4,20)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   0,54
Споживана потужність на обігрів, кВт:  0,70
Продуктивність по повітрю (мін / макс), м3/год: 240 / 714
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   19 / 40
Рівень шуму зовнішнього блоку (макс), дБ: 48
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)
Максимальна довжина магістралі, м: 20
Максимальний перепад висот між блоками, м: 12
Діапазон робочих температур на охолодження: -10℃ +46℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -15℃ +24℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 885х299х195
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 800х550х285
Вага внутрішнього блоку, кг: 11,5
Вага зовнішнього блоку, кг: 31

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Авторестарт
 • Віддалене керування по Wi-Fi

Особливості

 • Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного потоку в режимах охолодження і нагрівання
 • Роздільне механічне двозонне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів
 • Низький рівень шуму
 • Вбудований Wi-Fi інтерфейс
 • Внутрішні блоки комплектуються бактерицидним фільтром з іонами срібла
 • Можливість монтажу на старі фреонопроводи. При заміні старих систем з холодоагентом R22 на ці моделі не потрібна заміна або промивання фреонопроводів

Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF

Mitsubishi Electric Design Inverter - найелегантніший пристрій в серії інверторних кондиціонерів. Дизайн плоскої панелі робить його стриманим і сучасним пристроєм, який впишеться в будь-який інтер'єр. Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF доступний у моделях потужністю від 2,5 до 5 кВт і виготовляється в 3 кольорах: білому, сріблястому та чорному.

Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGKB/MUZ-EF25VG виготовлений у кольорі чорний глянець та призначеий для створення мікроклімату в приміщеннях площею до 25 м.кв. Енергоефективність

Інверторна технологія
Інверторна технологія Mitsubishi Electric знижує споживання енергії до 40% у порівнянні з традиційними системами включення/вимкнення. Інверторні компресори постійно адаптують швидкість компресора до реальної потреби. Менше пусків і зупинок призводить до меншого споживання енергії і можливість підтримувати більш точну температуру в приміщенні.

Плоскі ребра теплообмінників
Телообмінники із пласкими алюмінієвими ребрами створують дуже низький опір повітрю, що надходить, і тривалий час залишаються чистими. Це збільшує інтервал профілактичними роботами, знижує їхню вартість і підвищує енергетичу ефективність системи в експлуатації.

Двигуни постійного струму вентиляторів
Для зменшення електроспоживання у внутрішні й зовнішні блоки кондиціонерів установлюються високоефективні безколекторні електродвигуни постійного струму для приводу вентиляторів. Ротор такого двигуна має зовнішній постійний магніт, розташований на поверхні ротора. Ці двигуни мають підвищений крутний момент на малих обертах, що дозволило знизити швидкість обертання вентиляторів і зменшити шум від зовнішнього і внутрішнього блоків.

Електронний ЕРВ
Mitsubishi Electric у всіх своїх кондиціонерах використовує електронні розширювальні вентилі LEV, які дозволяють оптимізувати параметри холодильного циклу і кількість холодоагенту в системі. Завдяки цьому досягається точне та ефективне керування системою незалежно від коливань температури зовнішнього повітря.

Фреон R32
У кондиціонері використовується новий озонобезпечний фреон R32. Новий фреон показує на 7% кращі результати щодо теплопровідності та холодопродуктивності щодо R410A. У порівнянні з R410A фреон R32 є однокомпонентною речовиною. Ця особливість дозволяє без проблем дозаправляти холодильний контур у разі витоків.

Висока енергоефективність А+++
Завдяки передовим технологіям та досягається високий клас сезонної енергоефективності:

 • охолодження (SEER) - А+++
 • обігрів (SCOP) - А++

Режим "i save"
Режим "i save" дозволяє одним натискання кнопки перевести систему в режим зменшеного електроспоживання. Наприклад, ви лягаєте спати й віддаєте перевагу холодному повітрю під час сну. Ви натискаєте кнопку "i save" і кондиціонер нагріваю повітря тільки до +18°C. Прокинувшись вранці ви натискаєте ту ж кнопку ще раз, і система повертається до поередніх налаштувань (наприклад 22°C). Ця функція може бути також використана для організації економічного чергового опалення приміщення.


Комфорт та системні функції

Дуже тиха робота (до 19 дБ)
Блоки Mitsubishi Electric працюють дуже тихо (з рівнем шуму, що становить усього 19 дБ).

Режим "ECONO COOL"
Відомо, що при підвищення цільової температури всього на 2°C у режимі охолодження дозволяє дозволяє знизити споживання електроенергії на 20%. ДЛя того щоб людина не помітила підвищення температури й продовжувала почувати себе комфортно, передбачено особливий режим роботи жалюзі. Повітря подається по черзі то горизонтально, то вертикально вниз. Інтервали між циклами обчислюються мікропроцесором, виходячі з поточної температури в приміщенні.  

Двозонний розподіл повітря
Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного струменя в режимах охолодження і нагрівання. Роздільне механічне керування повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів.

Автоматичний привід горизонтального положення заслінок
Завдяки руху горизонтальнох повітряної заслінки потік повітря рівномірно розподіляється приміщенням.

Автоматичне перемикання режимів охолодження-нагрівання
Система керування автоматично перемикає режими (охолодженя або нагрівання) для підтримки цільової температури в приміщенні.

Автоматичний вибір швидкості вентилятора
Автоматичний вибір швидкості вентилятора для досягнення або підтримання встановленої температури.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення при температурах зовнішнього повітря від -10°C до +46°C.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. У режимі обігріву кондиціонер можна використовувати при температурах зовнішнього повітря від -15°C до +24°C.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Кондиціонер можна використовувати в режимі вентиляції, для створення потоку повітря без охолодження або нагрівання.

Вбудований Wi-Fi інтерфейс
Вбудований Wi-Fi інтерфейс забезпечує 2 варіанти керування: безпосереднє і віддалене.
У першому варіанті можна використовувати смартфон як бездротовий пульта керування зі зручним інтерфейсом і розширеними можливостями. Кондиціонер буде миттєво реагувати на команди. Віддалене керування реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об’єктів, наприклад, заміського будинку.

12-годинний таймер
Цей таймер дозволяє увімкнути кондиціонер у режимі охолодження/нагрівання в будь-який момент часу на наступні 12  годин. Дискретність встановляння таймера складає 10 хвилин.

24-годинний тижневий таймер
Таймер дозволяє організувати автоматичну роботу систему кондиціонування протягом тижня. Для кожного дня тижня може бути задано 4 вмикання/вимикання, а також зміна цільової температури.

Автоматичний перезапуск
При вмиканні електроенергії після якогось часу відсутності струму в мережі кондиціонер автоматично перезапускається. У цьому випадку інформація про стан кондиціонера до збою живлення (увімкнений або вимкнений, режим, завдана температура тощо) заноситься до енергонезалежної флеш-пам’яті і не втрачається за час відсутності напруги живлення.

Самодігностика
У разі виникнення якоїсь несправності її код буде відображатися на пульті керування. Коди несправності, зафіксовані під час роботи системи, заносяться до енергонезалежної пам'яті та можуть бути перевірені у процесі діагностики.

Керування групою блоків (опція)
Один пульт керування може задавати робочі параметри для декількох систем кондиціонування (до 16).


Очищення повітря

Антицвілеве покриття дренажного піддону
Дренажний піддон має покриття, що запобігає утворенню і зростанню цвілі.

Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду й пилу "Dual Barrier Coating"
Дуже важливо, аби частинки-забруднювачі не затримувалися на внутрішніх поверхнях кондиціонера. Для цього вперше була застосована технологія «Dual Barrier Coating». Поверхні крильчатки вентилятора, алюмінієві ребра
теплообмінника, а також пластикові деталі, що контактують із повітряним потоком, являють собою «шахову дошку» з гідрофобних і гідрофільних клітин мініатюрного розміру, що чергуються. Гідрофобні ділянки, які містять сполуки фтору, відштовхують гідрофільні забруднювачі: пил, волокна тканини тощо, а гідрофільні ділянки заважають прилипанню гідрофобних забруднювачів, таких як масляні аерозолі, частки сигаретного диму, сажа тощо.
Завдяки цьому покриттю внутрішні елементи залишаються чистими протягом тривалого часу, і відсутні умови для
розмноження бактерій або появи неприємних запахів.

Бактерицитний фільтр з іонами срібла
Бактерицидну обробку повітря фільтр виконує за рахунок дрібних часточок срібла, вбудованих в основу фільтра. Цілющі й протимікробні властивості іонів срібла відомі дуже давно. Іони срібла чинять бактеріостатичну та бактерицидну дію. Іони закріплюються на поверхні бактеріальної клітини й порушуть деякі її функції , наприклад, поділ, забезпечуючи бактеріостатичний ефект. Якщо іони срібла проникають через клітинну мембрану, то усередені патогенної бактеріальної клітини вони порушують її метаболізм, і в результаті клітина гине. Ефективність бактерицидної обробки повітря за допомогою фільтруючої вставки Mitsubishi Electric Corporation протестував і підтвердив японський інститут «BOKEN Quality Evaluation Institute».


Купуючи кондиціонери Mitsubishi Electric Ви отримуєте найпередовіші технології в поєднанні з кращим дизайном. Серія Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF дозволить прикрасити собою будь-який інтер'єр і при цьому не займе багато місця.

У магазині "Climate Hall" Ви можете купити кліматичне обладнання Mitsubishi Electric за вигідною ціною з офіційною гарантією. Ми з радістю проконсультуємо та допоможемо підібрати все необхідне обладнання для реалізації Ваших завдань.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари