85 161 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Mitsubishi Electric
Тип:  спліт-система
Монтаж:  настінний
Тип компресора: інвертор
Колір внутрішнього блоку: чорний
Країна-виробник: Таїланд
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Клас енергоефективності охолодження (SEER):  А++ (7,50)
Клас енергоефективності обігріву (SCOP): А+ (4,50)
Площа приміщення, кв.м.:  50
Потужність охолодження, кВт:  5,00 (1,4 0- 5,40)
Потужність обігріву, кВт:  5,80 (1,40 - 7,50)
Споживана потужність на охолодження, кВт:   1,54
Споживана потужність на обігрів, кВт:  1,56
Продуктивність по повітрю (мін / макс), м3/год: 348 / 876
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   30 / 49
Рівень шуму зовнішнього блоку (макс), дБ: 52
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)
Максимальна довжина магістралі, м: 30
Максимальний перепад висот між блоками, м: 15
Діапазон робочих температур на охолодження: -10℃ +46℃
Діапазон робочих температур на обігрів: -15℃ +24℃

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 885х299х195
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ), мм: 800х714х285
Вага внутрішнього блоку, кг: 11,5
Вага зовнішнього блоку, кг: 40

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Нічний режим
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Авторестарт
 • Віддалене керування по Wi-Fi

Особливості

 • Складна система жалюзі створює оптимальну форму і швидкість повітряного потоку в режимах охолодження і нагрівання
 • Роздільне механічне двозонне управління повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для декількох користувачів
 • Низький рівень шуму
 • Вбудований Wi-Fi інтерфейс
 • Внутрішні блоки комплектуються бактерицидним фільтром з іонами срібла
 • Можливість монтажу на старі фреонопроводи. При заміні старих систем з холодоагентом R22 на ці моделі не потрібна заміна або промивання фреонопроводів

Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF

Mitsubishi Electric Design Inverter - найелегантніший пристрій в серії інверторних кондиціонерів. Дизайн плоскої панелі робить його стриманим і сучасним пристроєм, який впишеться в будь-який інтер'єр. Mitsubishi Electric Design Inverter доступний у моделях потужністю від 2,5 до 5 кВт і виготовляється в 3 кольорах: білому, сріблястому та чорному, для індивідуальної установки на будь-який смак. Крім того, його висока енергоефективність A++ при охолодженні, низький рівень шуму та ефективний фільтр очищення повітря роблять його одним із найцікавіших пристроїв на ринку.

Спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKB/MUZ-EF50VG призначена для створення мікроклімату в приміщеннях площею до 50 м². Внутрішній блок чорного глянцевого кольору має строгий і елегантний дизайн з гострими гранями, який підійде для квартир, офісів, магазинів, ресторанів, готелів.


Енергоефективність

Інверторна технологія
Mitsubishi Electric у своїх кондиціонерах використовує спіральні компресори з технологією FCM. Технологія, яка дозволяє адаптувати продуктивність компресора до змін температури у вашому будинку, забезпечуючи найефективнішу роботу, значну економію енергії та чудовий комфорт.

Контроль навантаження
Контролер точно регулює потужність, що подається на компресор, зводячи до мінімуму вміст гармонік струму. Завдяки цьому контролю можна отримати найкращий електричний ККД.

Електронний ЕРВ
Mitsubishi Electric у всіх своїх кондиціонерах використовує електронні розширювальні вентилі LEV, які дозволяють оптимізувати параметри холодильного циклу і кількість холодагента в системі. Завдяки цьому досягається точне та ефективне керування системою незалежно від коливань температури зовнішнього повітря.

Фреон R32
У кондиціонері використовується новий озонобезпечний фреон R32. Новий фреон показує на 7% кращі результати щодо теплопровідності та холодопродуктивності щодо R410A. У порівнянні з R410A фреон R32 є однокомпонентною речовиною. Ця особливість дозволяє без проблем дозаправляти холодильний контур у разі витоків.

Висока енергоефективність А++
Завдяки вдосконаленню компресорної технології новий Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKB/MUZ-EF50VG здатний забезпечити високу ефективність як при охолодженні, так і під час обігріву:

 • охолодження (SEER) - А++
 • обігрів (SCOP) - А++


Технології та особливості

Низький рівень шуму
Мінімальний рівень шуму моделі Mitsubishi Electric MSZ-EF50VGKB/MUZ-EF50VG становить всього 28 дБ, що забезпечує максимальний комфорт у будь-який час.

Бездротове керування Wi-Fi
Управління здійснюється через систему MELCloud, яка дозволяє керувати кондиціонером через будь-який смартфон, планшет чи ПК, є стандартним. Час відгуку було покращено, що призвело до абсолютно миттєвої відповіді. Крім того, ви можете отримати доступ до інформації про споживання електроенергії через програму, так що ви повністю контролюєте свій кондиціонер. Дистанційне керування реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об'єктів, наприклад, заміського будинку.

Таймер
Кондиціонер має можливість програмування включення та вимикання. Таймер можна налаштувати для включення кондиціонера на будь-який час доби або тижня.

Пульт ДУ
Внутрішній блок комплектується пультом управління з підсвічуванням екрана.

Двозонні жалюзі
Кондиціонер має вертикальні механічні двозонні жалюзі, які дозволяють направляти повітря в дві різні зони одночасно, так що дві людини можуть насолоджуватися одним і тим же свіжим повітрям у різних кімнатах або двох різних зонах в одній кімнаті.

Покриття «Dual Barrier Coating»
Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду та пилу. Покриття Dual Barrier Coating дозволяє зменшити так звану деградацію енергетичної ефективності та витрати повітря внутрішнього блоку в процесі експлуатації, а також збільшити інтервали між регламентними роботами з технічного обслуговування.

Багатошвидкісний вентилятор
Вентилятор внутрішнього блоку має багатошвидкісний режим, що дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень потоку повітря та бажаний комфорт.

Завдяки використанню DC-двигуна (постійного струму)  зовнішній блок також має багатошвидкісний вентилятор. Можливість зміни швидкості вентилятора сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню споживання електроенергії. Також дана технологія дозволяє суттєво знизити рівень шуму зовнішнього блоку.


Системні функції та режими

Автоматичний режим
Автоматичний режим перемикає режим роботи кондиціонера з холоду на обігрів залежно від температури в приміщенні.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення при температурах від -10°C до +46°C.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. У режимі обігріву кондиціонер можна використовувати при температурах зовнішнього повітря від -15°C до +24°C.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Внутрішній блок можна використовувати як вентилятор. Кондиціонер рециркулює повітря у приміщенні без нагрівання або охолодження.

Турборежим
Режим може бути обраний для швидкого нагрівання або охолодження приміщення, після вимкнення режиму кондиціонер повертається в заданий режим роботи.

Нічний режим роботи
Цей режим забезпечує безшумну роботу та автоматично підтримує комфортну температуру в нічний час.

Автоматичне керування вентилятором
У цьому режимі швидкість потоку повітря вентилятора автоматично регулюється відповідно до потреб.

Економічний режим охолодження
Цей режим оптимізує роботу пристрою, заощаджуючи 20% електроенергії.

Режим i-Save
Режим, який дозволяє запам'ятовувати температуру, швидкість і напрям повітряного потоку, тому всього одним натисканням клавіші на пульті ДУ ви отримуєте бажаний комфорт. Ця функція також може бути використана для організації економічного чергового опалення приміщення, наприклад заміського будинку. Чергова температура може бути знижена до +10°

Інтелектуальне розморожування
Кондиціонер оснащений технологією виявлення освіти інею. Коли це необхідно, кондиціонер автоматично починає працювати в режимі розморожування. Ця перевага заощаджує енергію та підвищує ефективність кондиціювання повітря при обігріві.

Автоматичний перезапуск
У разі збою живлення кондиціонер автоматично перезапуститься і почне працювати, використовуючи початкові налаштування.

Автоматична діагностика
Ця функція спрощує технічне обслуговування кондиціонера, інформуючи про неполадки обладнання або відхилення від нормального режиму роботи.

Заводська заправка фреоном
При довжині фреонової магістралі до 7 м не потрібна дозаправка холодагента R32.

Можливість встановлення спліт-системи на магістралі, що працювали з фреоном R22
Технології Mitsubishi Electric дозволяють повторно використовувати наявні труби в установці, що забезпечує значну економію коштів при установці.


Очищення повітря

Фільтр грубого очищення
У кондиціонері встановлено фільтр грубого очищення. Він запобігає попаданню в теплообмінник частинок пилу розміром понад 2 мкм. Фільтр затримує до 95% великого пилу у повітрі, а також значно продовжує термін експлуатації обладнання.

Механічне видалення забруднення з повітря відбувається за принципом дії подібно до сита. Для підтримки працездатності системи його досить самостійно періодично чистити від забруднень, що накопичилися.

Бактерицидний та дезодоруючий фільтр
Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром та бактерицидним фільтром з іонами срібла. Фільтр запобігає появі цвілі та нейтралізує неприємні запахи. Фільтр також може очистити навколишнє середовище від алергенних елементів.

Самоочищення внутрішнього блоку
Автоматично осушує всю вологу всередині кондиціонера, щоб він був чистим. Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися, протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі цвілі, бактерій та неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера.

Купуючи кондиціонери Mitsubishi Electric Ви отримуєте найпередовіші технології в поєднанні з кращим дизайном. Серія Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF дозволить прикрасити собою будь-який інтер'єр і при цьому не займе багато місця.

У магазині "Climate Hall" Ви можете купити кліматичне обладнання Mitsubishi Electric за вигідною ціною з офіційною гарантією. Ми з радістю проконсультуємо та допоможемо підібрати все необхідне обладнання для реалізації Ваших завдань.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари