Канальні спліт-системи

Канальний кондиціонер - різновид обладнання для кондиціонування, яке встановлюється безпосередньо в систему повітропроводів, яка, в свою чергу, є частиною системи припливної вентиляції. Дане обладнання відноситься до напівпромислового класу. Кондиціонери канального типу поєднують в собі компактність конструкції, високу продуктивність і хорошу термоізоляцію. Монтаж внутрішнього блоку - прихований, на видному місці знаходиться лише пластикова решітка. Інша ж частина блоку знаходиться в просторі за стелею, або в системі монтажних коробів (фальш-стіні). У переважній більшості випадків, подібні рішення встановлюються на комерційних об'єктах, але іноді їх можна зустріти і в будинках, де не допускається установка зовнішнього блоку спліт-системи.

Складові частини і принцип роботи канального кондиціонера

Як і інші пристрої для кондиціонування, канальні рішення складаються із зовнішнього і внутрішнього блоків. Зовнішній за своїм виглядом нічим не відрізняється від такого ж у інших видів кондиціонерів. У ньому знаходиться компресор і вентилятор.

Внутрішній блок має форму плоского прямокутника і призначений для монтажу в систему припливної вентиляції будівлі. У ньому розташований теплообмінник, вентилятор, блок управління, фільтр і піддон для конденсату.

Принцип дії даного пристрою наступний: тепле повітря, яке знаходиться в приміщенні, втягується через дифузор і направляється в теплообмінник випарника, що знаходиться у внутрішньому блоці. У цьому ж блоці тепло передається охолоджуючому контуру, по якому циркулює холодогент. Холодогент ж, в свою чергу, циркулює між зовнішнім і внутрішнім блоком і, потрапляючи в зовнішній, охолоджується, після чого знову холодним надходить у внутрішній блок.

Переваги канальних кондиціонерів і їх недоліки

  1. Прихований монтаж, завдяки якому пристрій ніяк не впливає на інтер'єр приміщення. Це дає можливість реалізації найсміливіших дизайнерських рішень.
  2. Низький рівень шуму. Будь-яуий канальний кондиціонер буде практично безшумним в порівнянні з більшістю класичних настінних моделей.
  3. Висока енергоефективність також властива даним пристроям. ККД значно вище аналогічних рішень, а споживання електроенергії - нижче.
  4. Можливість обслуговування декількох приміщень одночасно. До одного зовнішнього блоку можна підключити відразу декілька внутрішніх, що дозволить заощадити простір і знизити навантаження на фасад будівлі.

У той же час, таким кондиціонерам притаманні і деякі недоліки. Це висока вартість, в порівнянні з настінними агрегатами, підвищена складність монтажу, що вимагає високої кваліфікації спеціалістів по встановленню та необхідність проектування ще до початку етапу будівництва або ремонту.

Різновиди

Кондиціонери канальні можна класифікувати за наступними критеріями:

За напором повітря (тиском):

  • низьконапірні (до 50 Па);
  • середньонапірні (до 150 Па);
  • високонапорние (до 300 Па).

За типом компресора:

  • start/stop - коли пристрій вмикається і вимикається для досягнення заданих температурних рамок;
  • інверторні - коли потужність регулюється електронікою в процесі роботи.

За наявністю додаткового функціоналу:

  • з підмішуванням повітря;
  • з рекуператором;
  • з наявністю фільтра тонкого очищення, функцій іонізації і зволоження.

Як вибрати канальний кондиціонер

Щоб не помилитися з вибором і придбати максимально підходящий під свої потреби варіант, варто досить скрупульозно підійти до процесу підбору. Перед тим, як розглядати до покупки ту чи іншу модель, обов'язково зробіть розрахунок необхідної продуктивності, мінімально необхідний рівень якої буде залежати від метражу приміщення, висоти стель, кількості вікон і дверей в ньому.

Не забувайте звертати увагу також і на статичний напір. Він відповідає за подачу необхідного обсягу повітря в приміщення за певний проміжок часу. Також враховуйте оптимальний тип двигуна. Інверторні моделі коштуватимуть трохи дорожче, але переплата обов'язково виправдає себе за рахунок зниження витрат на електроенергію.

При монтажі обов'язково слід передбачити можливість безперешкодного обслуговування як зовнішнього, так і внутрішнього блоку, так як, для забезпечення безперебійної роботи обладнання, профілактику доведеться проводити регулярно.

Де купити канальний кондиціонер в Україні

Інтернет-магазин компанії Climate Hall пропонує Вашій увазі рішення від провідних виробників кліматичного обладнання, таких як CHIGO, Cooper & Hunter, Daikin, Gree, Idea, IdeaPro, Leberg, LG, Midea, Mitsubishi Electric, Tosot і ін.

Ми готові запропонувати Вам канальний кондиціонер, ціна якого приємно порадує, як і офіційна гарантія на пристрій, адже вся представлена ​​в нашому каталозі техніка повністю офіційна і має гарантію від виробника.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, або ж Вам необхідна консультація в питаннях підбору, установки або експлуатації кондиціонерів канальних, просто зателефонуйте нам в робочий час і наші фахівці з радістю допоможуть Вам!



Показано з 1 по 12 із 74 (всього сторінок: 7)