Касетні кондиціонери

Касетні кондиціонери відносяться до групи професійних рішень. Вони стануть відмінним варіантом для офісів, комерційної нерухомості і громадських закладів. Дані пристрої відмінно справляються з великими площами. Вони кріпляться в простір підвісної стелі і тому є практично непомітними для людей, які знаходяться всередині приміщення. За своєю продуктивності вони значно перевершують стандартні настінні кондиціонери.

Так само, як і звичайні спліт-системи, кондиціонери касетного типу складаються з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Внутрішній блок встановлюється в підвісну стелю приміщення. Він містить в собі теплообмінник, фільтр, панель управління, вентилятор і знімну решітку. Зовнішній же блок з компресором і вентилятором можна змонтувати на фасаді або даху будівлі. У ньому розташовується компресор і вентилятор.

Всі касетні моделі мають два основних типорозміру: 600х600 і 1200х1200 мм, а їх потужність варіюється в межах 2,5-15 кВт.

Переваги касетних кондиціонерів

 • широкий вибір потужності, що дозволяє підібрати рішення під площу практично будь-якого розміру;
 • економія корисного простору;
 • максимально рівномірний розподіл повітря по всьому периметру приміщення;
 • низький рівень видаваного шуму (в межах 25-30 дБ);
 • естетичний зовнішній вигляд.

Вагомою перевагою касетного кондиціонера також є і те, що він рівномірно розподіляє потоки охолодженого повітря, а не направляє їх в одному радіусі, як це робить, наприклад, той же настінний варіант, що істотно знизить ризик застуди у людей, які «бояться» кондиціонерів.

Не станемо приховувати, що є у касетних моделей один недолік - їм всім потрібна наявність підвісної стелі для установки внутрішнього блоку, тому планувати і проектувати таку систему кондиціонування завжди потрібно заздалегідь, до початку проведення ремонтних робіт.

Принцип роботи та функціональні можливості касетного кондиціонера

Принцип функціонування касетного кондиціонера не має ніяких принципових відмінностей від подібних пристроїв інших типів. Між зовнішнім і внутрішнім блоками, які з'єднані між собою магістраллю, циркулює холодоагент. Внутрішній блок виконує роль випарника, а зовнішній - конденсатора.

Крім своєї основної функції - роботи на охолодження, дані пристрої також оснащені таким корисним функціоналом:

 • турборежим - значно прискорює охолодження, завдяки чому приміщення можна охолодити значно швидше;
 • регулювання вологості за допомогою вбудованого гігрометра в автоматичному режимі;
 • злив конденсату за допомогою вбудованого електронасоса;
 • збагачення повітря киснем (для моделей з функцією іонізації);
 • фільтрація пилу, що циркулює в повітрі за допомогою вбудованих протипилових фільтрів.

В асортименті нашого магазину існують моделі, які оснащені Wi-Fi модулем, що дозволяє здійснювати віддалене управління пристроєм через інтернет.

Завдяки функції роботи на тепло, в період міжсезоння касетний кондиціонер може підтримувати комфортну температуру в приміщенні навіть при мінусових значення стовпчика термометра за вікном.

Сфера застосування касетних кондиціонерів

Як один, так і відразу кілька таких агрегатів можна з легкістю розмістити в приміщеннях різного типу і призначення. Головна вимога, як уже згадувалося вище - наявність підвісної секційного стелі. З метою підтримки мікроклімату, такі пристрої можуть бути встановлені в:

 • офісах і адміністративних будівлях;
 • вестибюлях і холах;
 • магазинах;
 • конференц-залах;
 • закладах громадського харчування - кафе, ресторанах та барах;
 • спортивних залах і комплексах;
 • кінотеатрах і в нічних клубах;
 • навчальних і медичних установах;
 • великих квартирах і особняках.

Для застосування в умовах великої площі, робочу потужність можна легко збільшувати шляхом масштабування кількості пристроїв.

Де придбати касетний кондиціонер в Україні і яка його ціна

У нашому каталозі представлено безліч варіантів касетних кондиціонерів, які можна замовити з безкоштовною доставкою кур'єром по Києву або транспортною компанією Нова Пошта по Україні. Вся представлена ​​продукція ввезена на територію України офіційно, сертифікована і має офіційну гарантію від виробника.

Касетні кондиціонери виробляють такі відомі у всьому світі бренди, як Daikin, Mitsubishi Electric, Sakata, Mcquay і ін. Багато моделей перерахованих брендів представлені у нас на сайті. Що ж стосується вартості даних пристроїв, то вона, однозначно, вища, ніж у звичайних спліт-систем, проте є цілком порівнянною зі спліт-системами напівпромислового класу. Варто розуміти, що ціна касетного кондиціонера апріорі не може бути низькою, так як в конструкції застосовуються досить складні інженерні рішення, адже той же внутрішній блок потрібно помістити в обмежений простір стелі.

Якщо у Вас є питання щодо вибору та купівлі кондиціонера касетного типу, дзвоніть нам за телефонами, які вказані на сайті, і ми обов'язково підкажемо і допоможемо вибрати відповідний під Ваші цілі і завдання варіант. Звертайтеся, будемо раді допомогти.