Колонні кондиціонери

Колонні кондиціонери - пристрої кондиціонування, призначені для великих приміщень. Мінімальна потужність таких пристроїв становить не менше 7 кВт. Призначення даного устаткування - великі за площею приміщення: магазини, холи готелів, виробничі цехи та ін.

Так само, як і інші спліт-системи, колонні варіанти складаються з двох блоків - зовнішнього і внутрішнього. Зовнішній блок розміщується на фасаді будівлі, або на його даху. Багато моделей мають здвоєні зовнішні блоки. Внутрішній же блок закріплюється на підлозі із застосуванням спеціальної підставки, яка входить в комплект. Управління, традиційно, здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування.

Переваги використання колонних кондиціонерів

  1. Компактність. Незважаючи на те, що внутрішній блок розміщується на підлозі, він не займає багато місця, адже розташовується у вертикальному положенні.
  2. Висока продуктивність. Будь-який колонний кондиціонер здатний охолодити будь-яке приміщення «з нуля» набагато швидше, ніж настінний або канальний.
  3. Низький рівень шуму внутрішнього блоку - в межах 46-52 ДБ.
  4. Ефективне розсіювання повітряних потоків на 180 градусів.
  5. Можливість роботи в широкому діапазоні температур - від -15 °С до +50°С як на охолодження, так і на обігрів.

Колонні спліт-системи відрізняє висока надійність і тривалий термін служби, а також зручна експлуатація. Їх недоліком є ​​лише те, що в силу своєї конструкції, внутрішній блок може не вписатися органічно в дизайнерський інтер'єр, але подібні ситуації виникають досить рідко, тому що є присутнім вибір з безлічі варіантів кольорів і дизайнів.

Установка такого кондиціонера не має принципових відмінностей від кондиціонерів інших типів і не викличе ніяких складнощів у досвідчених монтажників, а її ціна не буде високою.

Де купити колонний кондиціонер в Україні

У нашому каталозі Ви можете знайти близько 20 варіантів від таких виробників, як Electrolux, Midea, Cooper & Hunter, GREE, Mitsubishi Heavy. Ми є прямим постачальником кондиционерного обладнання, і зможемо запропонувати вам кращу ціну на колонний кондиціонер в Україні. Гарантія - тільки офіційна, від заводу-виробника. Якщо у Вас є будь-які питання, або ж необхідна консультація по вибору пристрою - телефонуйте, будемо раді допомогти!Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)