VRF кондиціонери

VRF – це абревіатура, яка розшифрується як Variable Refrigerant Flow, що в перекладі з англійської означає «змінний потік холодоагенту». Це вищий клас серед систем кондиціювання, справжнісінький преміум-сегмент. Часто такі кондиціонери називають мультизональними.

VRF-систему кондиціювання відрізняють такі характеристики:

  1. Присутність лише одного холодоагенту. Це те, що відрізняє дані рішення від аналогічних за типом чиллер-фанкойл, в яких крім контуру з холодоагентом присутній ще й додатковий контур, за яким циркулює рідина, що охолоджує.
  2. Будь-яка VRF-система оснащується компресором тільки інверторного типу, здатним плавно регулювати потужність, а не вмикати/вимикати пристрій.
  3. Можливість підключення до одного зовнішнього блоку кількох внутрішніх, які встановлюються у різних приміщеннях (зонах).
  4. Можливість масштабування кількості внутрішніх блоків, виходячи з потреб об'єкта.

Стандартна VRF-система складається з таких компонентів:

  • один зовнішній блок із одним або декількома компресорами;
  • кількох внутрішніх блоків, які можна змонтувати в будь-яких приміщеннях (зонах) об'єкта;
  • трубопроводу, яким циркулює холодоагент між зовнішнім і внутрішнім блоками;
  • електричних кабелів живлення та системи управління.

Принцип роботи мультизональної системи кондиціювання та сфери її застосування

На блоці управління, розташованому всередині приміщення, користувач задає необхідні параметри роботи системи, наприклад, бажану температуру. Після цього система повністю автоматично вибирає потрібний режим роботи відповідно до заданих параметрів.

Примітно, що для різних зон приміщення можна задати свої параметри мікроклімату.

Використовувати ці системи оптимально в житлових приміщеннях, таких як великі квартири, особняки. Саме на таких об'єктах подібне обладнання здатне розкрити свій робочий потенціал та забезпечити максимальну ефективність.

Де придбати VRF-систему в Києві та Україні.

Ми – компанія Climate Hall пропонуємо широкий асортимент кліматичного обладнання від відомих торгових марок. У нас ви можете купити мультизональний кондиціонер та замовити його встановлення. Якщо Вам потрібна консультація щодо вибору такого обладнання – телефонуйте, ми з радістю Вас проконсультуємо!Показано з 1 по 12 із 35 (всього сторінок: 3)