Теплові гармати електричні

Теплові гармати використовуються у випадках, коли необхідно максимально швидко нагріти приміщення. Це може знадобитися, наприклад, у випадках проведення будівельних робіт, коли потрібно швидко висушити обробку, або ж просто опалювати кімнату, поки в ній працюють будівельники. Також гармати теплові застосовуються для обігріву складських і промислових приміщень, ангарів та інших просторів з великими площами. У деяких випадках можливе їх використання навіть на відкритих просторах.

Конструкція і принцип роботи теплової гармати

Принцип функціонування даного пристрою гранично простий. У корпусі гармати розташований нагрівальний елемент, вентилятор і регулююча автоматика. За допомогою вентилятора повітря з приміщення засмоктується в корпус пристрою, де відбувається його моментальне нагрівання до високої температури. Після цього, вже розігріте повітря видувається тим же вентилятором назад в приміщення. За допомогою перемикачів здійснюється регулювання швидкості обертання вентилятора і температури розжарення нагрівального елементу.

Електричні теплові гармати - пристрої досить важкі, тому для спрощення транспортування деякі моделі можуть оснащуватися колесами.

Також є моделі гармат, в яких є можливість регулювання напряму потоку повітря, що виходить.

Переваги даних пристроїв:

  • великий діапазон доступних потужностей;
  • універсальність - гармати можуть застосовуватися для дуже широкого спектру завдань;
  • простота транспортування;
  • екологічна чистота - на відміну від дизельних, електричні гармати не здійснюють ніяких викидів в навколишнє середовище;
  • низький рівень робочого шуму;
  • можливість використання на відкритій місцевості.

Де придбати теплову гармату в Україні

Купити електричну теплову гармату можна в спеціалізованому інтернет-магазині кліматичного обладнання Climate Hall. В наявності більше 20 моделей пристроїв за оптимальною ціною і з офіційною гарантією. Якщо у Вас є будь-які питання щодо вибору та експлуатації даних пристроїв - телефонуйте і ми обов'язково Вам допоможемо і підкажемо!Показано з 1 по 12 із 98 (всього сторінок: 9)