Електрична тепла підлога

Опалення будинку - досить гостре питання, яке постає перед власниками як приватних будинків, так і міської нерухомості різного типу. Замислитися над питаннями опалення варто не напередодні зимових морозів, а ще наприкінці літа-початку осені. Саме в цей час відчувається найвищий попит на всілякі системи теплої статі.

Електрична тепла підлога - на перший погляд досить проста, але в той же час, досить технічно-складна система, в основі якої лежить безліч компонентів: електропроводка, нагрівальні елементи, пульти управління та ін. І перед тим, як проводити монтаж такого обладнання в обов'язковому порядку виконується скрупульозний техніко-математичний розрахунок. Це робиться для того, щоб була можливість зробити найбільш оптимальний вибір на користь тих чи інших варіантів нагрівальних елементів, закупити достатню, але в той же час не надмірну кількість нагрівальних матів, кабелю та іншого необхідного інвентарю.

Тепла підлога з електричним підігрівом - досить оптимальний і економічний у плані споживання енергоресурсів варіант опалення будинку, оскільки, згідно із законами фізики, тепло розподіляється в приміщенні знизу-вгору. Крім того, немає абсолютно ніякої необхідності монтувати нагрівальні мати або кабель по всій площі опалювального приміщення - під холодильником, пральною машиною або іншими електроприладами вони будуть явно недоречні.

Нагрівальні мати або кабель?

Розглянемо основні «теплоносії», які застосовуються в системах електричної теплої підлоги. Перший і найпопулярніший варіант - це, звичайно, нагрівальний мат. Він є решіткою невеликої площі, яка стелиться під кахельну плитку, наливну підлогу або ламінат. Основною перевагою теплої підлоги, зробленої на основі нагрівальних матів, є практична відсутність шкідливого для людини та тварин електромагнітного поля, чого не можна сказати про нагрівальний кабель, де воно, хоч і в невеликій кількості, але є. Звичайно, електромагнітне поле, яке випромінюється нагрівальним кабелем, знаходиться строго в безпечних для людини рамках, про що свідчать сертифікати якості та безпеки, які обов'язково присутні у виробників подібного роду продукції, але все ж таки, для будинку краще віддати перевагу саме нагрівальним матам.

Де придбати теплу підлогу в Києві та Україні.

Широкий асортимент теплої підлоги електричного типу завжди представлений у нашому магазині Climate Hall, де ви маєте можливість придбати обладнання з офіційною гарантією від виробника за найвигіднішими цінами. Завжди раді відповісти на запитання по телефону.