Водонагрівачі (бойлери)

Водонагрівачі - пристрої для автономного нагріву води, які широко застосовуються як в побутовому, так і в комерційному сегменті. Бойлери можна зустріти в будинках, квартирах, в кафе і ресторанах, на комерційних об'єктах.

Бойлер являє собою накопичувальний бак з ТЕНом. ТЕН, в залежності від конструкції пристрою, здійснює прямий або непрямий нагрів води, яка в нагрітому стані зберігається в накопичувальному баці до тих пір, поки не надійде в систему гарячого водопостачання.

Види електричних водонагрівачів

Залежно від типу своєї конструкції, бойлери можуть бути:

  1. Проточними. Малі за обсягом і розмірами пристро] з високою потужністю ТЕНу. Здійснюють моментальний нагрів води, що протікає «на льоту». Відрізняються своєю компактністю, але вимагають високу потужність електромережі.
  2. Накопичувальні. Класичні варіанти з баком на 10-550 літрів. Саме такі водонагрівачі є найбільш поширеними серед побутових споживачів.
  3. Комбіновані. Поєднують в собі можливість роботи як від непрямого нагріву від котла опалення, так і наявність нагрівального елементу для повністю автономного функціонування.

Як вибрати бойлер

Вибираючи водонагрівач, варто враховувати кілька факторів, серед яких:

Об `єм. Для сім'ї з двох-трьох чоловік підійде бойлер на 50 літрів. Цього буде достатньо, щоб прийняти душ. Якщо ж є необхідність в митті посуду, цій же родині знадобиться пристрій об'ємом від 60 літрів. Якщо в будинку проживає 4 або 5 чоловік, варто придивитися до варіантів на 80-100 літрів - цього, при раціональному використанні гарячої води, вистачить і для банних процедур, і для миття посуду.

Тип нагрівального елементу. Електричні водонагрівачі можуть бути як з «сухим», так і з «мокрим» Теном. Бойлер з сухим ТЕНом зможе довше прослужити без заміни нагрівального елементу, однак, його вартість буде вищою, ніж у аналогічного за обсягом нагрівача води з Теном мокрого типу.

Форма. Бак бойлера може бути як у формі циліндра, так і прямокутним. Останній буде кращим, коли є необхідність заощадити простір.

Де придбати бойлер в Україні?

Купити якісний бойлер від перевіреного європейського виробника можна в нашому інтернет-магазині Climate Hall, де Ви зможете знайти безліч варіантів від таких брендів, як Electrolux, Roda і Zanussi з офіційною гарантією та за вигідною ціною.