Теплові насоси для басейнів

Щоб проведення часу і купання в басейні було комфортним, необхідно постійно підтримувати в ньому певну температуру. І важко уявити собі більш економічно-вигідне рішення даного завдання, ніж тепловий насос для басейну. Принцип роботи даних пристроїв грунтується на теплообміні. Насос витягує теплову енергію з навколишнього середовища і перетворює її в високопотенційну, за допомогою якої може здійснюватися нагрівання води.

Що необхідно врахувати перед покупкою?

Перед тим, як розглядати до покупки ту чи іншу модель, обов'язково слід враховувати наступні моменти:

  1. Розрахунок теплових втрат басейну. Втрати тепла будуть нижчими в тому випадку, якщо різниця між температурою води і повітря буде мінімальною.
  2. Розрахунок необхідної потужності теплового насоса. Дане обладнання далеко не дешеве, тому, в разі неправильного розрахунку потужності ціна помилки буде досить високою. Тому, щоб зробити грамотний розрахунок, краще звернутися до за допомогою до висококваліфікованих фахівців.
  3. Заздалегідь продумайте місце для установки насоса. До нього повинен бути безперешкодний і швидкий доступ для проведення технічного обслуговування.

Принцип роботи теплового насоса для басейну

В цілому, принцип функціонування даного обладнання дуже схожий з подібними рішеннями інших типів. У такого насоса є 3 замкнутих контури. Вся схема зводиться до наступних етапів:

  • У першому контурі відбувається збір тепла з навколишнього середовища і передача його на теплоносій.
  • У другому контурі системи тиск теплоносія знижується, і він потрапляє в випарну камеру, де конвертується в газоподібний стан. Далі, газ прямує в компресор, в якому відбувається його стискання і нагрівання, після чого - подача на конденсатор.
  • У третьому контурі відбувається віддача тепла від конденсатора до басейну.

Де купити тепловий насос для басейну в Україні

Найкраще робити таке придбання в профільних магазинах, одним з яких і є Climate Hall. У нас Ви знайдете безліч моделей теплових насосів в басейн, ціна яких буде оптимальною. Все обладнання поставляється з офіційною гарантією. Залишилися питання? Телефонуйте, з радістю Вас проконсультуємо і допоможемо в підборі!Показано з 1 по 12 із 26 (всього сторінок: 3)