Теплові насоси повітря-вода

Теплові насоси типу «повітря-вода» є втіленням найсучасніших технологій, що мають широке поширення сьогодні і велику перспективу в майбутньому. Повітря є невичерпним джерелом тепла, яке тепловий насос перетворює в енергію. Це безпечно, екологічно-чисто і сучасно.

Подібне обладнання знайде своє застосування в системах опалення приватних будинків, офісів, адміністративних будівель, фермерських господарств, для нагріву води в басейнах і ін.

Принцип роботи теплового насоса повітря-вода і його переваги

Як можна зрозуміти з назви, джерелом тепла для даного обладнання є повітря з навколишнього середовища. Для забезпечення свого функціонування, насос споживає 1 кВт з електромережі, виробляючи при цьому еквівалент 5 кВт теплової енергії, яка використовується для опалення та гарячого водопостачання.

Працює такий насос за принципом акумуляції низькопотенційного тепла з повітря, яке впливає на рідину, що циркулює по замкнутому контуру. Якщо розділити цей процес на етапи, то вийде наступне:

  1. На теплообмінник випарника насоса направляється повітря ззовні. Через теплообмінник проходить магістраль з холодоагентом, температура якого завжди нижче, ніж у повітря ззовні. В наслідок цього процесу, відбувається закипання хладагента, і він переходить в стан пара.
  2. Вже в стані пара, холодоагент надходить у компресор насоса, де відбувається його сильне стиснення. Даний процес призводить до підвищення тиску холодоагенту і, як наслідок, зростанню його температури. На цьому етапі відбувається перетворення механічної енергії в теплову.
  3. У сильно розігрітому і стислому стані холодоагент спрямовується до теплообмінника конденсатора, де відбувається процес його охолодження і віддачі тепла в систему опалення.
  4. Щоб охолодження було ще кращим, через розширювальний клапан проходить суміш рідкого холодоагенту. Цей процес призводить до падіння тиску, в наслідок якого холодоагент заново виходить у випарник.
  5. Цикл знову повторюється.

Перевагами теплових насосів повітря-вода є їх економічна ефективність, універсальність і високий ККД.

Де купити тепловий насос повітря-вода в Україні

Ми, компанія Climate Hall, пропонуємо своїм клієнтам великий вибір даного устаткування за найдоступнішою ціною в Україні. У нашому асортименті обладнання тільки від відомих і зарекомендували себе виробників. Якщо у Вас є будь-які питання - телефонуйте, будемо раді допомогти!Показано з 1 по 12 із 79 (всього сторінок: 7)