16 750 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Mitsubishi Electric
Тип:  внутрішній блок
Монтаж:  настінний
Тип блоку: інвертор
Колір внутрішнього блоку: чорний
Країна-виробник: Таїланд
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Площа приміщення, кв.м.:  20
Потужність охолодження, кВт:  2,20
Потужність обігріву, кВт:  2,50
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   19 / 45
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 885х299х195
Вага внутрішнього блоку, кг: 11,5

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Нічний режим
 • Авторестарт
 • Вбудований Wi-Fi модуль

Особливості

 • Автоматичне керування напрямком потоку (вверх/вниз/праворуч/ліворуч)
 • Бактерицидний фільтр з іонами срібла

Внутрішній блок Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF

Mitsubishi Electric Design - найелегантніший блок в серії кондиціонерів. Дизайн плоскої панелі робить його стриманим і сучасним пристроєм, який впишеться в будь-який інтер'єр. Внутрішній блок Mitsubishi Electric доступний в моделях потужністю від 2 до 5 кВт і виготовляється в 3 кольорах: білому, сріблястому і чорному.

Внутрішній блок MSZ-EF22VGKB призначений для роботи в складі мульти-спліт систем Mitsubishi Electric та підходить для створення мікроклімату в приміщеннях площею до 20 м². Блок виконаний в чорному глянцевому кольорі та має строгий і елегантний дизайн з гострими гранями, який підійде для квартир, офісів, магазинів, ресторанів, готелів.


Технології та особливості

Низький рівень шуму
Мінімальний рівень шуму моделі Mitsubishi Electric MSZ-EF22VGKB становить всього 19 дБ, що забезпечує максимальний комфорт у будь-який час.

Бездротове керування Wi-Fi
Управління здійснюється через систему MELCloud, яка дозволяє керувати кондиціонером через будь-який смартфон, планшет чи ПК, є стандартним. Час відгуку було покращено, що призвело до абсолютно миттєвої відповіді. Крім того, ви можете отримати доступ до інформації про споживання електроенергії через програму, так що ви повністю контролюєте свій кондиціонер. Дистанційне керування реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об'єктів, наприклад, заміського будинку.

Таймер
Кондиціонер має можливість програмування включення та вимикання. Таймер можна налаштувати для включення кондиціонера на будь-який час доби або тижня.

Пульт ДУ
Внутрішній блок комплектується пультом управління з підсвічуванням екрана.

Двозонні жалюзі
Кондиціонер має вертикальні механічні двозонні жалюзі, які дозволяють направляти повітря в дві різні зони одночасно, так що дві людини можуть насолоджуватися одним і тим же свіжим повітрям у різних кімнатах або двох різних зонах в одній кімнаті.

Покриття «Dual Barrier Coating»
Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду та пилу. Покриття Dual Barrier Coating дозволяє зменшити так звану деградацію енергетичної ефективності та витрати повітря внутрішнього блоку в процесі експлуатації, а також збільшити інтервали між регламентними роботами з технічного обслуговування.

Багатошвидкісний вентилятор
Вентилятор внутрішнього блоку має багатошвидкісний режим, що дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень потоку повітря та бажаний комфорт.


Системні функції та режими

Автоматичний режим
При використанні цієї функції кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (охолодження, обігрів або вентиляція) залежно від температури в приміщенні.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення. Діапазон роботи залежить від характеристик зовнішнього блоку мульти-спліт системи.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло. Діапазон роботи залежить від характеристик зовнішнього блоку мульти-спліт системи.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Внутрішній блок можна використовувати як вентилятор. Кондиціонер рециркулює повітря у приміщенні без нагрівання або охолодження.

Турборежим
Режим може бути обраний для швидкого нагрівання або охолодження приміщення, після вимкнення режиму кондиціонер повертається в заданий режим роботи.

Нічний режим роботи
Цей режим забезпечує безшумну роботу та автоматично підтримує комфортну температуру в нічний час.

Автоматичне керування вентилятором
У цьому режимі швидкість потоку повітря вентилятора автоматично регулюється відповідно до потреб.

Економічний режим охолодження
Цей режим оптимізує роботу пристрою, заощаджуючи 20% електроенергії.


Очищення повітря

Фільтр грубого очищення
У кондиціонері встановлено фільтр грубого очищення. Він запобігає попаданню в теплообмінник частинок пилу розміром понад 2 мкм. Фільтр затримує до 95% великого пилу у повітрі, а також значно продовжує термін експлуатації обладнання.

Механічне видалення забруднення з повітря відбувається за принципом дії подібно до сита. Для підтримки працездатності системи його досить самостійно періодично чистити від забруднень, що накопичилися.

Бактерицидний та дезодоруючий фільтр
Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром та бактерицидним фільтром з іонами срібла. Фільтр запобігає появі цвілі та нейтралізує неприємні запахи. Фільтр також може очистити навколишнє середовище від алергенних елементів.

Самоочищення внутрішнього блоку
Автоматично осушує всю вологу всередині кондиціонера, щоб він був чистим. Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися, протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі цвілі, бактерій та неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера.


Завдяки своїм інноваційним функціям внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-EF22VGKB забезпечує неперевершений комфорт, ефективність, чистоту повітря, надійність і простоту використання.

Ми знаємо, що при виборі мульти-спліт системи у вас можуть виникнути сумніви та труднощі, процес здасться вам трохи складним, оскільки необхідно враховувати безліч факторів. Але не хвилюйтеся, ми в Climate Hall готові допомогти. Ми допоможемо вам у покупці мульти-спліт системи кондиціювання повітря. Ми допоможемо вибрати саме ту мульти-спліт систему, яка справді відповідає вашим потребам.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари