34 150 грн.
Є в наявності

Основні дані

Виробник: Mitsubishi Electric
Тип:  внутрішній блок
Монтаж:  настінний
Тип блоку: інвертор
Колір внутрішнього блоку: перламутровий білий
Країна-виробник: Таїланд
Гарантія: 36 міс.

Технічні характеристики

Площа приміщення, кв.м.:  35
Потужність охолодження, кВт:  3,50
Потужність обігріву, кВт:  4,00
Рівень шуму внутрішнього блоку (мін / макс), дБ:   19 / 45
Тип холодоагенту: R32
Розмір труб рідина (мм/дюйм): 6,35 (1/4”)
Розмір труб газ (мм/дюйм): 9,52 (3/8”)

Габарити, вага

Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ), мм: 890х307х233
Вага внутрішнього блоку, кг: 15,5

Функції та комплектація

 • Охолодження
 • ​Обігрів
 • Осушення
 • Вентиляція
 • Авто режим
 • Turbo режим
 • Нічний режим
 • Авторестарт
 • Вбудований Wi-Fi модуль

Особливості

 • Датчик «3D I-SEE» створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить в ньому положення людей
 • Автоматичне керування напрямком потоку (вверх/вниз/праворуч/ліворуч)
 • Роздільне управління повітряними заслінками 
 • Система очищення повітря «Plasma Quad Plus» (іонізатор повітря)
 • Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром і бактерицидним фільтром з іонами срібла

Внутрішній блок Mitsubishi Electric Premium InverterMSZ-LN

Вам потрібний кондиціонер у кількох кімнатах? Ніщо не може бути простіше з мульти-спліт кондиціонерами, які працюють як на охолодження, так і на обігрів. Мати бажану температуру цілий рік і регулювати її відповідно до ваших потреб у кожній кімнаті вашого будинку тепер можливо завдяки мульти-спліт системі кондиціонування повітря від Mitsubishi Electric.

Мульти-спліт система є різновидом спліт-систем. Різниця в тому, що до одного зовнішнього блоку підключається не один, а кілька внутрішніх блоків однакової або різної потужності та різних типів. Така конструкція системи кондиціювання дозволяє заощадити місце на стіні будівлі і не зіпсувати вигляд великою кількістю блоків. Зовнішній блок Mitsubishi Electric може охолоджувати або нагрівати до шести внутрішніх блоків.

Внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-LN35VG2V виконаний у перламутрово-білому кольорі та рекомендований до використання в приміщеннях площею до 35 м².


Технології та особливості

Низький рівень шуму
Мінімальний рівень шуму моделі Mitsubishi Electric MSZ-LN35VG2V становить всього 19 дБ, що забезпечує максимальний комфорт у будь-який час.

Бездротове керування Wi-Fi
Управління здійснюється через систему MELCloud, яка дозволяє керувати кондиціонером через будь-який смартфон, планшет чи ПК, є стандартним. Час відгуку було покращено, що призвело до абсолютно миттєвої відповіді. Крім того, ви можете отримати доступ до інформації про споживання електроенергії через програму, так що ви повністю контролюєте свій кондиціонер. Дистанційне керування реалізується через хмарний сервер MELCloud, що зручно для контролю віддалених об'єктів, наприклад, заміського будинку.

Таймер
Кондиціонер має можливість програмування включення та вимикання. Таймер можна налаштувати для включення кондиціонера на будь-який час доби або тижня.

Пульт ДУ
Внутрішній блок комплектується пультом управління з підсвічуванням екрана. Колір і тип пластику пульта бездротового управління, що поставляється в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блоку.

Детектор присутності
Датчик присутності визначає температуру тіла людей, щоб відрегулювати температуру повітря та забезпечити більший комфорт. Таким чином, коли людина виходить із кімнати, кондиціонер переходить у режим енергозбереження, знижуючи споживання електроенергії.

Датчик 3D I-See
Датчик 3D I-see вимірює температуру в приміщенні у трьох вимірах, щоб направити повітря туди, де він виявляє дисбаланс. Цей аналіз настільки точний, що визначає температуру зовнішніх вікон і навіть людей. Це дозволяє вирівнювати температуру, підвищуючи комфорт та знижуючи споживання електроенергії за рахунок кондиціонування повітря лише там, де це необхідно. Крім того, завдяки останнім поліпшенням система може запам'ятовувати ці «критичні зони», щоб автоматично регулювати потік повітря і гарантувати максимальний комфорт у будь-який час.

Горизонтальні та вертикальні електричні жалюзі
Кондиціонер має горизонтальні та вертикальні електричні жалюзі, які можуть безперервно коливатися по горизонталі та вертикалі, прискорюючи кондиціювання повітря в кожній кімнаті.

Подвійні незалежні стулки
Подвійні незалежні стулки дозволяють направляти повітря у дві різні зони одночасно, так що дві людини можуть насолоджуватися одним і тим самим свіжим повітрям у різних кімнатах або двох різних зонах в одній кімнаті.

Налаштування області приміщення
Функція, яка дозволяє вибрати частину кімнати, де ми хочемо, щоб пристрій працював.

Покриття «Dual Barrier Coating»
Унікальне гібридне покриття для захисту від бруду та пилу. Покриття Dual Barrier Coating дозволяє зменшити так звану деградацію енергетичної ефективності та витрати повітря внутрішнього блоку в процесі експлуатації, а також збільшити інтервали між регламентними роботами з технічного обслуговування.

Багатошвидкісний вентилятор
Вентилятор внутрішнього блоку має багатошвидкісний режим, що дозволяє точно контролювати потужність повітряного потоку. Це дозволяє вам встановити ідеальний рівень потоку повітря та бажаний комфорт.


Системні функції та режими

Автоматичний режим
При використанні цієї функції кондиціонер сам керує вибором режиму роботи (охолодження, обігрів або вентиляція) залежно від температури в приміщенні.

Режим охолодження
Основна функція будь-якого кондиціонера: охолодження. Кондиціонер може швидко та ефективно охолоджувати будь-яке приміщення.
Діапазон роботи залежить від характеристик зовнішнього блоку мульти-спліт системи.

Режим обігріву
У холодні зимові місяці кондиціонер стане в пригоді зовсім по-іншому. Кондиціонер можна використовувати як обігрівач - це енергоефективний пристрій, який надзвичайно ефективно перетворює доступну енергію в тепло.
Діапазон роботи залежить від характеристик зовнішнього блоку мульти-спліт системи.

Режим осушення
Ще одна дуже важлива функція кондиціонера - осушення повітря в приміщенні. Навіть у посушливих регіонах, волога може затримуватися всередині будинку або офісу, роблячи повітря в приміщенні набагато вологішим, ніж зовні.
У режимі осушення відбувається ефективне зниження вологості повітря без помітної зміни температури в приміщенні, що обслуговується.

Режим вентиляції
Внутрішній блок можна використовувати як вентилятор. Кондиціонер рециркулює повітря у приміщенні без нагрівання або охолодження.

Турборежим
Режим може бути обраний для швидкого нагрівання або охолодження приміщення, після вимкнення режиму кондиціонер повертається в заданий режим роботи.

Нічний режим роботи
Цей режим забезпечує безшумну роботу та автоматично підтримує комфортну температуру в нічний час.

Автоматичне керування вентилятором
У цьому режимі швидкість потоку повітря вентилятора автоматично регулюється відповідно до потреб.

Економічний режим охолодження
Цей режим оптимізує роботу пристрою, заощаджуючи 20% електроенергії.


Очищення повітря

Фільтр грубого очищення
У кондиціонері встановлено фільтр грубого очищення. Він запобігає попаданню в теплообмінник частинок пилу розміром понад 2 мкм. Фільтр затримує до 95% великого пилу у повітрі, а також значно продовжує термін експлуатації обладнання.

Механічне видалення забруднення з повітря відбувається за принципом дії подібно до сита. Для підтримки працездатності системи його досить самостійно періодично чистити від забруднень, що накопичилися.

Фільтр повітряний Plasma Quad Plus
Фільтруюча система серії MSZ-LN є високоефективною для видалення забруднюючих речовин з повітря. Іонізований газ (плазма) утворює завісу, яка руйнує бактерії, інактивує віруси, денатурує білки-алергени.

Така система очищення ідеально підходить для людей з респіраторними захворюваннями, з маленькими дітьми та для тих, хто цінує здорове довкілля, вільне від забруднюючих речовин. Ось чому європейська спільнота алергологів та клінічної імунології стверджує, що: плазмовий фільтр Quad Plus знижує вплив алергенних частинок, вірусів та бактерій на 97%, що допомагає контролювати симптоми алергії.

Бактерицидний та дезодоруючий фільтр
Внутрішні блоки комплектуються дезодоруючим фільтром та бактерицидним фільтром з іонами срібла. Фільтр запобігає появі цвілі та нейтралізує неприємні запахи. Фільтр також може очистити навколишнє середовище від алергенних елементів.

Самоочищення внутрішнього блоку
Автоматично осушує всю вологу всередині кондиціонера, щоб він був чистим. Після припинення роботи вентилятор продовжує обертатися, протягом деякого часу, прибираючи надмірну вологу з теплообмінника. Ця функція запобігає появі цвілі, бактерій та неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера.


Завдяки своїм інноваційним функціям внутрішній блок Mitsubishi Electric MSZ-LN35VG2V забезпечує неперевершений комфорт, ефективність, чистоту повітря, надійність і простоту використання.

Ми знаємо, що при виборі мульти-спліт системи у вас можуть виникнути сумніви та труднощі, процес здасться вам трохи складним, оскільки необхідно враховувати безліч факторів. Але не хвилюйтеся, ми в Climate Hall готові допомогти. Ми допоможемо вам у покупці мульти-спліт системи кондиціювання повітря. Ми допоможемо вибрати саме ту мульти-спліт систему, яка справді відповідає вашим потребам.

Гарантія
Термін гарантії Від виробника

Рекомендовані товари