Теплові завіси на вхідні двері

Теплова завіса – спеціалізований кліматичний пристрій для поділу різних температурних зон шляхом створення штучної повітряної перешкоди. Використовуються така техніка, як правило, на вхідних групах до торгових центрів, магазинів, офісів, під'їздів житлових будинків та ін. Даний пристрій є актуальним незалежно від сезону року. Завдяки правильно підібраному відсікачу повітря вдасться:

  • захистити приміщення від проникнення холодного повітря всередину взимку;
  • перешкоджати інвазії теплого повітря в охолоджене кондиціонерами приміщення влітку;
  • не допустити проникнення летючих комах усередину;
  • захиститися від пилу, смогу та газів, що надходять з вулиці;
  • підвищити рівень енергозбереження на об'єкті та значно мінімізувати витрати на електроенергію.

Принцип функціонування теплової завіси досить простий: вбудований високопродуктивний вентилятор забезпечує потужний потік повітря. У більшість сучасних моделей також вбудований і нагрівач, який дозволить подавати підігріте повітря, що стане особливо актуальним у холодну пору року. Внаслідок створення такої щільної повітряної перешкоди, повітрю з вулиці стає просто неможливо його подолати і перемішатися з повітрям приміщення.

Типи теплових завіс – якими вони бувають?

Залежно від способу монтажу повітряно-теплові завіси бувають:

  • Горизонтальні – встановлюються під стелею приміщення або безпосередньо над вхідною групою. Повітряний потік спрямований чітко вниз.
  • Вертикальними – кріпляться на стіну з одного або двох боків від входу. Їх застосування доцільно при досить широких вхідних отворах або в ситуаціях, коли застосування обумовлено технологічними особливостями приміщення.

Відповідно до своєї потужності, теплові завіси поділяються на:

Побутові. 3-10 кВт. Мають досить низький рівень шуму і потужністюь якої цілком достатньо для приміщень середніх розмірів.

Промислові. 20-30 квт. Ці високопродуктивні рішення доцільно застосовувати на великих об'єктах із великими площами та широким входом.

Де придбати теплову завісу у Києві

Climate Hall – офіційний постачальник теплових завіс відомих світових брендів. У нашому асортименті ви знайдете рішення різних типів для приміщень різного призначення. Звертайтесь, будемо раді допомогти!Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)