Настінні кондиціонери для дому

Зовсім недавно настінний кондиціонер вважався мало не предметом розкоші. Але сьогодні, завдяки стрімкому зростанню виробництва кліматичної техніки, переважно в Китаї і Кореї, дані пристрої стрімко подешевшали і стали доступні практично кожному бажаючому. Сьогодні ми їх бачимо в будинках, квартирах, офісах і громадських закладах. Кондиціонери настінного типу стали найбільш популярними серед спліт-систем.

Будь-який кондиціонер настінний складається з двох блоків - зовнішнього і внутрішнього. Перший монтується на фасаді будівлі, а другий - всередині робочого приміщення. Між блоками прокладається «траса», що складається з мідних і пластикових труб, а також кабелю живлення. Завдяки зовнішньому розміщення робочого блоку, в приміщення не проходить шум і не займається корисний простір кімнати. Основний же модуль, який розміщується безпосередньо в приміщенні підвішується на стіну, майже під самою стелею і не займе багато місця, адже виробники намагаються зробити ці блоки максимально тонкими і ергономічними. Управління здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, який поставляється в комплекті навіть з самими бюджетними варіантами.

Монтаж таких кондиціонерів можливий як безпосередньо під час ремонту, так і після нього. У будь-якому випадку, все можна зробити чисто, акуратно і не пошкодивши інтер’єр.

Переваги настінних кондиціонерів

  1. Перша незаперечна перевага даних рішень - це, звичайно ж, їх доступна вартість. На відміну від канальних варіантів, вони коштують досить недорого.
  2. Компактність і стильний зовнішній вигляд. Кондиціонер, який кріпиться на стіну впишеться практично в будь-який сучасний ремонт і не займе багато місця. Корисний простір приміщення він не займе і зовсім, так як кріпиться в самому верху. Багато виробників випускають дизайнерські лінійки продуктів в самих різних кольорах, крім «класичного» білого - чорному, сріблястому, бежевому і ін.
  3. Можливість працювати як на охолодження, так і на обігрів. Всупереч поширеній думці, що кондиціонер застосовується суто з метою охолодження, сучасні варіанти здатні працювати і на обігрів, що буде дуже зручно в період міжсезоння, коли за вікном вночі вже близько нуля, а централізоване опалення ще не включили.
  4. Можливість монтажу практично в будь-якому місці. Зовнішній блок може бути змонтований на балконі, фасаді будівлі або навіть на даху.

Функціональні можливості побутових настінних кондиціонерів

Залежно від технічних характеристик і можливостей конкретної моделі, кондиціонер може працювати в наступних режимах:

  • Автоматичний. Ви просто виставляєте потрібну температуру і кондиціонер підтримує її, підлаштовуючись під температурні умови зовнішнього середовища.
  • Турборежим. Короткочасне задіяння пікової потужності агрегату, щоб протягом невеликого відрізка часу досягти потрібних значень температури в приміщенні.
  • Режим вентилятора. В цьому випадку в роботу задіяний тільки внутрішній, блок, який і забезпечує циркуляцію повітря всередині приміщення.
  • Нічний режим. Автоматика кондиціонера сама регулює оберти для плавного зниження або підвищення температури без різкого шуму.
  • Осушення повітря. Не секрет, що будь-який, навіть найпростіший кондиціонер досить якісно сушить повітря в приміщенні. Тому, якщо стоїть зворотне завдання - зволожити повітря, доведеться використовувати окремий зволожувач, або ж преміальну модель, яка оснащена такою функцією.

Деякі флагманські моделі оснащуються також функціями очищення і іонізації повітря.

Який настінний кондиціонер вибрати для будинку

Безумовно, це питання цікавить абсолютно всіх потенційних покупців даного пристрою. І перед тим, як дивитися на функціональні можливості моделей, слід визначитися з необхідною потужністю пристрою, виходячи з площі приміщення. В середньому, це 1 кВт на 10 кв. м. Однак варто не забувати про такі чинники, як висота стель, тип об'єкта і його призначення. Для комерційних приміщень слід підбирати варіант з запасом по потужності, щоб він не працював в режимі пікового навантаження тривалий час.

Не слід також забувати і про такі чинники, як наявність дверей і вікон, поверховість. Вони також прямо пропорційно впливають на мінімально-необхідну потужність пристрою.

Вибираючи настінний кондиціонер, можна сміливо орієнтуватися на такий його параметр, як BTU/h. Це холодопродуктивність агрегату. Дуже часто, даний параметр відображається в назві моделі пристрою. Наприклад, якщо в моделі зазначений індекс «5», то її значення BTU/h = 5000. У перекладі на звичні всім кіловати це 1,47. Це означає, що дана модель впорається з приміщенням, площа якого не перевищує 15 м. кв.

Для Вашої зручності, наведемо список відповідності:

  • 5 і 7 моделі підійдуть для площі до 15 м. кв.
  • 7 і 9 моделі - для максимум 20 м. кв.
  • 12 модель - до 30 м. кв.
  • 18 модель - 40 і більше квадратних метрів.

По конструкції компресора настінний кондиціонер може бути:

  • інверторним - в даному випадку двигун пристрою не вимикається, а регулює свої обороти за допомогою AC/DC перетворювача.
  • Не інверторним (ON/OFF) - в таких моделях агрегат вимикається при досягненні заданої температури і включається заново при відхиленні від неї.

Інверторні моделі по праву вважаються більш надійними і довговічними тільки лиш з тієї причини, що кондиціонер, як і будь-яка компресорна техніка не любить частого включення і виключення.

Де придбати якісний кондиціонер в Україні

На ринку даних пристроїв сьогодні і справді достаток. У споживача є можливість як купити настінний кондиціонер від перевіреного часом і всім відомого бренду, так і від відносно нових виробників, які з'явилися в Україні зовсім недавно.

Щоб Вам було простіше вибрати відповідну модель, ми зробили зручний функціонал фільтрації за параметрами і готові відповісти на всі питання в телефонному режимі. Компанія Climate Hall завжди до Ваших послуг!



Показано з 1 по 12 із 1169 (всього сторінок: 98)