Електричні обігрівачі

Електричні настінні обігрівачі – це пристрої, які широко застосовуються для нагрівання повітря у різних приміщеннях. Як правило, це житлові квартири та приватні будинки, офіси, школи та дитячі садки. До обігрівачів такого типу належать конвектори, масляні обігрівачі, світлові інфрачервоні. Також до цієї групи можна віднести побутові тепловентилятори.

Конвектори

Найбільш популярною групою є конвектори. Принцип роботи електричного конвектора заснований на процесі теплообміну: повітря надходить до обігрівача через нижні або бічні отвори. Далі, за допомогою нагрівального елемента (ТЕНу) відбувається його нагрів. Потім, через фронтальний ґратчастий отвір, вже нагріте повітря надходить назад у приміщення. В результаті процесу конвекції під час роботи опалювального приладу в приміщенні відбувається постійна циркуляція теплого повітря, нагрівання якого здійснюється конвектором. Конвектор може ефективно використовуватися як в якості основного, так і додаткового нагрівального приладу. Від обігрівачів інших типів його відрізняють такі характеристики:

  • відсутність неприємного запаху в процесі роботи, який може виникати під час використання інших приладів;
  • компактність та зручність розміщення – конвектор може бути встановлений на стіну або підлогу;
  • простота складання та легка вага пристрою.

Масляні обігрівачі

Даний вид обігрівачів нагадує всім звичні батареї опалення з тією лише різницею, що працює такий обігрівач від електроенергії, а як теплоносій використовується спеціальна олія. Принцип роботи масляного обігрівача гранично простий: ТЕН нагріває масло, розташоване всередині корпусу, до заданої на термостаті температури. У свою чергу, масло дуже добре зберігає тепло, завдяки чому немає потреби у безперервній роботі приладу. Переваги таких приладів:

  • максимальна мобільність;
  • висока енергоефективність;
  • прилад не пересушує повітря.

Інфрачервоні обігрівачі

Даний вид обігрівачів направляє інфрачервоне світло у певну зону приміщення. Нагріву повітря при цьому не відбувається. Нагріваються лише об'єкти та предмети, що знаходяться в зоні дії пристрою. Основна перевага такого обігрівача – його максимальна енергоефективність.

Якщо у Вас виникли питання щодо вибору електричних обігрівачів – звертайтеся, раді допомогти!Показано з 1 по 12 із 161 (всього сторінок: 14)