Підлогово-стельові кондиціонери

Підлогово-стельовий кондиціонер - максимально універсальний підвид. Він може бути встановлений в будь-якому місці на вибір: або до стіни біля підлоги, або на стелі. Подібна універсальність досягається за рахунок специфічної конструкції внутрішнього блоку, яка дозволяє здійснювати монтаж як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Кондиціонери підлогові і стельові можуть мати як одинарний, так і здвоєний зовнішній блок, завдяки чому, стає доступним широкий спектр продуктивності - від 2,5 до 16 кВт. Конструктивно вони являють собою класичну спліт-систему з універсальним внутрішнім блоком.

Сфера застосування таких пристроїв максимально широка. Подібні кондиціонери можуть бути встановлені в будинках і квартирах, офісах і закладах громадського харчування - практично де завгодно.

Переваги підлогово-стельових кондиціонерів

Дані пристрої мають в своєму арсеналі певні переваги, серед яких хочеться виділити:

  • компактність внутрішнього блоку - він досить плоский, що робить його майже непомітним в інтер'єрі;
  • простий монтаж, який мало чим відрізняється від установки будь-якої іншої спліт-системи;
  • ефективний розподіл повітря всередині приміщення завдяки великому розміру решітки внутрішнього блоку;
  • більш висока продуктивність в порівнянні з настінними варіантами;
  • напрямок потоку повітря від людини, завдяки чому люди більше не будуть відчувати протягів.

Крім того, подібні кондиціонери можуть працювати з великим об'ємом повітря, мають вдосконалену систему фільтрації, безліч режимів роботи, перемикання яких здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування.

Монтаж підлогово-стельового варіанту нічим принципово не відрізняється від монтажу будь-якої подібної спліт-системи.

Де купити діплогово-стельовий кондиціонер в Україні

У нашому каталозі Ви маєте можливість знайти більше 50 варіантів кондиціонерів підлогово-стельового типу від таких відомих виробників, як Electrolux, Midea, Zanussi, Cooper & Hunter, Daikin, GREE, Mitsubishi Heavy. Ціна - одна з найдоступніших на ринку України, так як ми є прямим постачальником вищеперелічених брендів. Купуючи кондиціонер у нас, Ви отримуєте офіційну гарантію і висококваліфікований сервіс. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання - телефонуйте і ми з радістю допоможемо.Показано з 1 по 12 із 41 (всього сторінок: 4)